Magazin

Film gerçek oldu! Sıfır Bir dizisi oyuncuları Burak ve Cengo gözaltına alındı! 

Adana’da amatör bir ekip tarafından çekilip Youtube’da yayınlandıktan sonra gençler tarafından geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Sıfır 1 dizisinde defalarca polis tarafından gözaltına alınıp tutuklanan Furkan S. K., Burak A. ve Cengizhan Y. bu sefer gerçekten polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

GENÇLER ARASINDA GENİŞ BİR KİTLEYE YAYILDI

Adana Hürriyet Mahallesi’nde yaşayan gençlerin önce başrollerini Savaş Satış, Cihangir Ceylan, Özgür Meriç’in paylaştığı Adana Sıfır Bir dizisi YouTube’da yayınlandıktan sonra geniş bir izleyciye ulaşmasıyla birlikte özel bir internet portalına geçti. 

UYUŞTUCUYU ÖZENDİRMEKTEN GÖZALTINA ALINDILAR

Dizide başrol oyuncuları Savaş Satış, Cihangir Ceylan, Özgür Meriç Adanalı gençleri uyuşturucudan korumak için mahallelerinde ve çevre mahallerde uyuşturucu satıcılarıyla mücadele ederken dizinin bir bölümünde üç oyuncunun uyuşturucu alırken görüntüleri gençleri uyuşturucuya özendirmek olarak değerlendirilmesi sonucunda gözaltı kararı verildi. Adana’da gözaltına alınan Burak ve Cengo karakterine rol veren Burak A. ve Cengizhan Y.’nin bu sezon dizideki rolleri de artmıştı, fakat dizinin finalinde iki oyuncuda yan yana ölmüştü. 

SERBEST BIRAKILDILAR

Gözaltına alınan Furkan S. K., Burak A. ve Cengizhan Y. emniyetteki işlemlerin ardından serbest bırakıldı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı