Gündem

FETÖ'cülerin son hainliği pes dedirtti! Mit görevlilerini…

Türkiye’yi darbe girişimiyle zor bir sürece sokmaya çalışan hain terör örgütü FETÖ, yurt içinde gerçekleştiremedikleri hainliklerini yurt dışında devam ettirmeye çalışıyor. Yurt dışında Türkiye’ye ayak bağı olarak Türkiye’yi dünya arenasında kötü göstermeye çalışan hain FEETÖ’cüler şimdi de Türkiye’yi tehdit eden Libya’nın yanında yer alıyor.

GİZLİ GÖREVDEKİLERİ İFŞA ETTİLER

Son zamanlarda Türkiye ve Libya ilişkilerinin gerilmesiyle FETÖ’cüler de hain planlarını ortaya koymaya başladı. Türkiye’de KCK soruşturmasında terör örgütüne sızan MİT elemanlarını deşifre eden, Türkmenlere gönderilen yardım tırlarını kameralar önünde durdurarak istihbaratçıların kimliğini ifşa eden FETÖ, bu kez de sözde Libya’da gizli görevde olduğunu iddia ederek isim ve resimlerini paylaştığı devlet görevlilerini ifşa etti.

TÜRKİYE’YE KİM DÜŞMANSA YANLARINDA FETÖ VAR!

Türkiye’ye düşmanlık eden ülkelere sığınarak onlara Türkiye’yi kötülüyen ve Türkiye’nin zora düşmesi için ellerinden geleni yapan teröristler, Libya’da yaşanan iç savaşta Türkiye’nin desteklediği meşru hükümete karşı ABD, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Mısır ve Suudi Arabistan’ın arkasında durduğu Hafter terör örgütü büyük bir darbe alarak yenilgiye uğramıştı.

FETÖ GERÇEK YÜZÜNÜ LİBYA’DA DA GÖSTERDİ

Libya’da yaşanan bu ağır mağlubiyet sonrasında FETÖ, çoğu BAE ve Suudi Arabistan tarafından fonlanan yayın organları ile Libya’da gizli görevde olduğunu iddia ettiği devlet görevlilerini ifşa ederek hedef gösterdi. FETÖ’nün kapatılan yayın organı Today’s Zaman’ın Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Bozkurt sosyal medya hesabından TSK’da görevli generallerin de aralarında bulunduğu isimlerin pasaport kopyaları ile üniformalı fotoğraflarını yayınladı. Bu isimlerin önceki görevleri hakkında detaylı bilgiler de paylaşan Bozkurt, ihaneti daha da öteye taşıyarak FETÖ’nün gerçek yüzünü bir kere daha gösterdi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı