Spor

Fenerbahçelileri Heyecanlandıran Gelişme: Nenad Bjelica Kanaryanın Başına mı Geçiyor?

Covid-19 nedeniyle geçici bir süre askıya alınan futbol müsabakalarında takımlar da yeni oyuncu ve teknik direktör arayışlarına hız verdi. Uzun süredir teknik direktör arayışında bulunan Fenerbahçe ise bu sefer hedefine çok yaklaştı. Spor kulisleri, Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica’nın Fenerbahçe’nin teklifini kabul edeceğini belirtti.

Fenerbahçe camiasından edinilen sıcak gelişmeye göre başarılı teknik direktör Nenad Bjelica, Fenerbahçe’nin sunduğu teklifi değerlendirerek şartları ekonomik olarak olumlu bulduğunu ifade etti. Daha önce Dinamo Zagreb takımını çalıştıran teknik adam, Avrupa liglerindeki başarısıyla göz doldurmuştu. 48 yaşındaki Bjelica’nın, sarı lacivertli ekibin teklifini kabul etmesi durumunda önümüzdeki günlerde sözleşmeyi imzalaması bekleniyor. Bu süreçten sonra liglerin tekrar açılacağı tarihe kadar ise teknik direktör için bir uyum süreci başlamış olacak.

Fenerbahçe, son birkaç yıldır yönetim kadrosu açısından fanatiklerinin tepkisini çekmişti. Ali Koç’un başkanlığa gelişi ile birlikte de takımda büyük bir değişim süreci başlamış, fakat aynı rüzgâr ligdeki performansı etkilemeyi başaramamıştı.

Nenad Bjelica Fenerbahçe’ye geldi mi sorusu ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı