Fenerbahçe Yeni Yıldızını Arjantin'de Buldu! Dünyaca Tanınan 10 Numara Şampiyonluk İçin Geliyor!

Süper Lig'de transfer bombaları ile taraftarlarını sevince boğan Fenerbahçe yeni bir transfer bombasını patlatmaya hazırlanıyor. Çok güçlü bir takım oluşturan Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Arjantin'den gelecek.

Fenerbahçe Yeni Yıldızını Arjantin'de Buldu! Dünyaca Tanınan 10 Numara Şampiyonluk İçin Geliyor!
29 Eylül 2020 - 19:41

Bu sezon transfere doymayan ve mevcut takımdaki futbolcuların çoğunu değiştiren Fenerbahçe'de şampiyonluk hedefi için kesenin ağzı iyice açıldı. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç kurmaylarına açık çek vererek her türlü fedakarlığın yapılacağına dair güvence sağladı. Bu güvencenin ardından ise Fenerbahçe'de yıldız oyuncu yağmuru başladı.

FENERBAHÇE YENİ YILDIZINI ARJANTİN'DE BULDU!

Fenerbahçe'de sürdürülen transfer çalışmaları hakkında medyaya sızan son dakika bilgisine göre sarı lacivertli kulüp yeni yıldızını Arjantin'de buldu. Arjantin'in köklü kulüplerinden olan River Plate takımının başarıdan başarıya koşmasını sağlayan mimarlardan olan Kolombiyalı Juan Quintero Fenerbahçe'ye gelmeye hazırlanıyor.FENERBAHÇE'NİN ELİ GÜÇLENDİ!

10 numara mevkisinde oynayan Juan Quintero için Arjantin ekibine satın alma opsiyonlu 1 yıllık kiralama teklifi yapıldı. Yıldzı oyuncunun da kulübüne transfer olmak istediğini bildirmesi ile Fenerbahçe'nin eli iyice güçlendi. Yıldız futbolcunun transferinin resmen açıklanması artık an meselesi haline geldi.

Yıldız oyuncu Kolonbiyalı Juan Quintero dünya futbolunun oldukça yakından tanıdığı bir isim. Yıldız oyuncu hem kulüp takımlarında hem de Kolombiya milli takımında çok ciddi başarılar elde etti. Yetenekli 10 numara artık Fenerbahçe'yi şampiyon yapmak için çalışacak.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum