Fenerbahçe Transfere Doymuyor! Samatta'dan Sonra Bir Yıldız Daha Geliyor!

Türkiye'de transfer döneminin en hareketli takımı olan Fenerbahçe, kadrosunu yıldızlarla donatmaya devam ediyor. Bugün Aston Villa'dan Samatta'yı kadrosuna katan sarı lacivertliler gözünü şimdi de Roma'nın yıldızı Diego Perotti'ye çevirdi!

Fenerbahçe Transfere Doymuyor! Samatta'dan Sonra Bir Yıldız Daha Geliyor!
25 Eylül 2020 - 18:39

Yeni sezonda şampiyon olacak bir kadro kurmak için kollarını sıvayan Fenerbahçe bir çok önemli ismi kadrosuna kattı. Sarı lacivertliler şu anda çok iyi bir kadro kurmuş olmalarına rağmen transferdedur durak bilmiyorlar. Kadrosuna yıldız isimleri katmaya devam eden Fenerbahçe bugün Aston Villa'nın önemli oyuncusu olan Samatta'yı renklerine bağladı.

SAMATTA TRANSFERİNİN DEVAMI GELİYOR!

Samatta transferi ile kendilerinden geçen sarı lacivertli taraftarlar bir başka transfer haberi ile sevince boğuldular. Roma'nın yıldızı Perotti ile transfer görüşmesi yapan Fenerbahçe'nin aynı takımdan bir başka yıldız isimle de ilgilendiği ortaya çıktı.

DİEGO PEROTTİ İLE ANLAŞMA SAĞLANDI

Diego Perotti ile görüşmelerine devam eden Fenerbahçeli kurmaylar bu transferde oldukça mesafe kat ettiler. Oyuncuyu İstanbul'a gelmeye ikna eden sarı lacivertliler Roma ile de bonservis pazarlığında hemen hemen anlaşma sağladı. Gelecek hafta içerisinde bu transferin sonlandırılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Fenerbahçe'de yıldız transferleri transferin son saatine kadar devam edecek. Başkan Ali Koç bu sezon şampiyon olabilmek için kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Fenerbahçe başkanlığından başarısız olarak ayrılmak istemeyen Ali Koç bu nedenle teknik direktör Erol Bulut'a sınırsız yetki verdi. Erol Bulut'un istediği tüm futbolcular Fenerbahçe'nin transfer radarına girmeye devam ediyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum