Fenerbahçe'nin Yeni Yıldızı Marcel Tisserand Galatasaray'a Meydan Okudu: 'İntikam Maçında Galatasaray'ın Şansı Yok!'

Fenerbahçe'nin çok büyük umutlarla transfer ettiği yeni yıldızı Marcel Tisserand, Galatasaray maçı ile alakalı olarak açıklamalarda bulundu. İstanbul'da bindiği bir takside taksicinin kendisine Galatasaray maçını kazanıp Kadıköy'ün intikamını almalarını istediklerini söyledi. Yıldız oyuncu Galatasaray maçına tam bir motivasyonla çıkacağını ifade etti.

Fenerbahçe'nin Yeni Yıldızı Marcel Tisserand Galatasaray'a Meydan Okudu: 'İntikam Maçında Galatasaray'ın Şansı Yok!'
27 Eylül 2020 - 16:38

Süper Lig'de bugün yılın en önemli futbol karşılaşmalarından birisi oynanacak. Galatasaray - Fenerbahçe derbisi ise bu akşam Türkiye'de hayat duracak. Bu karşılaşma öncesinde her iki takımdan iddialı açıklamalar gelirken en aykırı açıklamayı Fenerbahçe'nin yeni yıldızı Marcel Tisserand yaptı.

EMRE BELÖZOĞLU BEYİN YIKADI!

Kongolu stoper Tisserand Galatasaray maçı ile ilgili olarak, "Fenerbahçe için Galatasaray maçlarının ne anlama geldiğini çok iyi biliyorum. Hafta boyunca Emre Belözoğlu bu konuda bize bilgiler verdi. Çok agresif olmamızı ve yeri geldiğinde tribünlerin hoşuna gitmeyecek tavırlar takınmamızı söyledi. Biz bu maça tam anlamıyla motive olduk. Kazanmaktan başka bir amacımız yok." dedi.GALATASARAY'IN ŞANSI YOK!

Galatasaray maçı ile alakalı olarak bir taksici ile yaşadığı diyaloğu da aktaran Marcel Tisserand, "Taksici bana Galatasaray maçını mutlaka kazanmamız gerektiğini, Kadıköy'ün intikamını ağır bir şekilde almamızın şart olduğunu söyledi. Galatasaray maçının önemini bilmiyor olsam çok şaşırırdım ama hiç şaşırmadım. Galatasaray'ın bu akşam hiç şansı olmayacak." ifadelerini kullandı.

​​​​​​​GALATASARAY FENERBAHÇE'YE GOL ATAMAYACAK!

Galatasaray'a karşı kesinlikle oynamak istediğini söyleyen Marcel Tisserand, "Ben kendimi hazır hissediyorum. Galatasaray'a karşı oynarsam başarılı olacağıma eminim. Galatasaray sadece kazanmayı değil Fenerbahçe'ye gol atmayı bile aklından çıkarsın." şeklinde konuştu.


YORUMLAR

  • 0 Yorum