2021-2022 sezonunda istediği sonuçlara bir türlü ulaşamayan Fenerbahçe, devre arasındaki transfer dönemine hazırlanıyor. Crespo'yu göndermek isteyen sarı-lacivertli kulübün yabancı kontenjanı için gözünü Inter forması giyen Alexis Sanchez'e diktiği öğrenildi.

Fenerbahçe Spor Kulübü, yazın gerçekleştirilen transfer döneminde Portekiz'den renklerine bağladığı Miguel Crespo'dan istediği performansı bir türlü göremedi. Yabancı kontenjanında yer açmak isteyen yönetimin Crespo ile yolların ayırmayı düşündüğü ve genç oyuncuyu Anadolu takımlarından birine kiraya verebileceği konuşuluyor.

Gözden kaçırmayın

Barcelona Galatasaray maç sonucu! Barça GS maçı kaç kaç bitti? Barcelona Galatasaray maç sonucu! Barça GS maçı kaç kaç bitti?

Fenerbahçe gözünü Inter forması güyen Alexis Sanchez'e dikti!-1

Performansıyla ne taraftarın ne de yönetimin gözüne giremeyen Crespo'nun ayrılığına Vitor Pereira'nın karşı çıkabileceği değerlendirilirken Pereira'nın devre arasında görevden alınma durumu söz konusu olursa Crespo'nun da yüksek ihtimalle gözden çıkarılacağı belirtiliyor.

Fenerbahçe gözünü Inter forması güyen Alexis Sanchez'e dikti!-2

Fenerbahçe kulübü, takıma bir numaraya yazılacak golcü transferi peşine düşerken Inter'den ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Alexis Sanchez'i gözüne kestirdi. Inter'den bonservisini alarak ayılacak olan 32 yaşındaki golcü Alexis Sanchez'in anlaşmanın gerçekleşmesi halimde yeni durağı İstanbul olacağı ifade ediliyor.