Spor

Fenerbahçe'den sürpriz Allahyar Sayyadmanesh bombası! 

Süper Lig'de Aziz Yıldırım'ın başkanlıktan ayrılmasının ardından Ali Koç ile zorlu bir dönem geçiren Fenerbahçe, taraftarlarıyla yeni bir transfer haberini paylaştı. Fenerbahçe 2001 doğumlu İranlı futbolcu Allahyar Sayyadmanesh 2023-24 sezonunun sonuna dek renklerine bağladı.

Resmi internet sitesinden açıklama yapan Fenerbahçe spor kulübü, İranlı futbolcu Allahyar Sayyadmanesh ile anlaşmaya varıldığını ve futbolcunun 2023-2024 sezonunun sonuna kadar Fenerbahçe’de olacağını taraftarlarına duyurdu.

2023-24 SEZONUNUN SONU KADAR ANLAŞILDI

Fenerbahçe’nin resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; Kulübümüz, İranlı santrafor Allahyar Sayyadmanesh ile anlaşmaya varmıştır. Fenerbahçemiz, 2001 doğumlu futbolcuyu 2023-24 sezonunun sonuna dek renklerine bağlamıştır.Genç futbolcuya Kulübümüze hoş geldin diyor; hedeflerimiz yolunda Sarı Lacivert başarılarla dolu bir sezon diliyoruz.” ifadelerine yer verildi.

TARAFTAR TRANSFERİ NASIL KARŞILAYACAK?

Gerçekleşen transfer sonrasında taraftarların transferi nasıl karşılayacağı merak konusu oldu. Son zamanlarda sürekli taraftarların tepkisine maruz kalan yönetim, yaptığı transferlerle Fenerbahçe’yi ayakta tutan taraftafın gönlünü almayı hedefliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı