Fehmi Dalsaldı AIDS'e yakalandı. Yoğun bakımda kalan Fehmi Dalsaldı kimdir? Fehmi Dalsaldı kurtuldu mu? Fehmi Dalsaldı nereli? Fehmi Dalsaldı kaç yaşında? AİDS'e nasıl yakalanılır? AIDS bulaşıcı mı?

Fehmi Dalsaldı AIDS'e yakalandı. Hakkında yoğun bakımda olduğunda dair haberler çıkan Fehmi Dalsaldı kimdir?

Hakkında çıkan durumunun ciddi olduğu yönündeki haberelere dair Fehmi Dalsaldı dalga geçerek durumu yalanladı. Fehmi Dalsaldı "Yoğun bakımdayken canım incir reçeli çekti vişne reçeli getirdiler" diyerek kendine has uslubuyla yanıtladı.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Peki Fehmi Dalsaldı kimdir? Fehmi Dalsaldı nereli? Fehmi Dalsaldı kaç yaşında? Fehmi Dalsaldı ne mezunu? Fehmi Dalsaldı hangi okuldan mezun?

Fehmi Dalsaldı Kimdir?

17 Şubat 1978 Siirt doğumludur. Fehmi Dalsaldı radyo ve televizyon programcısı bir komedyendir. Stilistlik ve İç Mimarlık okumuştur.

Fehmi Dalsaldı nasıl ünlü oldu?

fehmi-1-lRsv

Fehmi Dalsaldı özel bir bankadamemur olarak çalışırken arkadaşlarının ısrarıyla İzzet Çapa'ya ait bir mekanda Bülent Ersoy takliti yaptı ve sanatçı kariyerine böylelikle adım attı.

Fehmi Dalsaldı özellikle Huysuz Virjin'in yolundan giderek onu taklit etti ve oldukça başarılı oldu. Fehmi Dalsaldı aralarında Şahika Koçarslanlı, Yıldız Tilbe, Gönül Yazar, Nur Yerlitaş, Sezen Aksu, Seda Sayan, Zerrin Özer, Oya Aydoğan, Banu Alkan, Nazlı Ilıcak, Saba Tümer, Melek Baykal, Zeki Müren gibi isimlerin taklitlerini oldukça başarılı bir şekilde yapmasıyla biliniyor

Fehmi Dalsaldı Show Tv'de Saba Tümer'le Bugün adlı programda yaptığı Gullüm Show ile tanındı. Ardından da Melek Baykal'ın sabah programında bu şovunu sürdürdü ve oldukça da başarılıydı.

Fehmi Dalsaldı daha sonra Müjdat Gezen'nin yazıp yönettiği iki dev müzikal olan Şarkılar Seni Söyler ve Pera Müzikali'nde başrol oynamıştır.