İl olarak Berdan Mardini'yle ayrılığıyla magazine düşen Fatoş Yelliler yine ayrıldı!

Sevgilisi Gökhan Göz'ü aldattığı ilan edilen Fatoş Yelliler sevgilisini kiminle aldattı merak konusu oldu. Gökhan Göz sevgilisi Fatoş Yelliler'a ait ne eşya varsa hepsini yaktı ve video çekti.

Gökhan Göz, Fatoş Yelliler'e tüm eşyaları kamera önünde yaktı. Gökhan Göz videoyu şu sözlerle paylaştı;

"Kıymetli Dostlarım.. Son Zamanlarda Yaşadığım Temiz Ve Saf Duylarımla Birlikte Defaten Hatalarımı Görmezden Gelerek hem Ailemi Hemde sevenlerimin Çok büyük tepkilerini Topladım nedeni anlamsız şekilde çok duygusal olarak sevgimin. Aşkımın peşinden gözümü karartarak gittiğimdir,ve bir çok şeyi kabul edilemez olsada sineme çektim. Lakin hep rahmetli dedem Rıza Göz şunu derdi KÖPEK Bok yemekten vaz geçmez!

Kanı bozuk bir kişi ruhumuzu ve kalbimizi koordineli bir şekilde kullandı geçmişi silmişken hali hazırda yine aynı rezilliklere kendimi ailemi ve sevenlerimi düşürdüğüm için çok üzgünüm hepsinden özür dileyerek hayatıma yeni ve 3.gözü açık olarak devam edeceğime yemin ederim..Ben bu oyuna alet oldum belki herkes parasıyla satın aldı bazı şeyleri ama ben duygularımla sevgimle aşkımla teslim olmuştum.bundan sonra geçmişimde anılmış her kim varsa artık bir çizik çektim... Herkes yaptığı hataların ve vebalin bedelini er yada geç ödeyecektir... İhanetin telafisi, kahpeliğin bahanesi olmaz.."

Fatoş Yelliler kimdir? Fatoş Yelliler kaç yaşında? Fatoş Yelliler nereli? Fatoş Yelliler ne iş yapıyor?

FATOŞ YELLİLER KİMDİR?

5 Kasım 1978 Diyarbakır doğumludur. 43 yaşında olan Fatoş Yelliler, 7 kardeştir. 

Berdan Mardini ile Fransa'daki bir düğünde tanışmış ve 2010 yılında evlenmiştir. Çift evliliğini 2021 yılında bitirmişti.

Fatoş Yelliler şimdide sevgilisi Gökhan Göz'ü aldattığı ihanet ettiği gerekçesiyle suçlandı.