Galatasaray'da yeni sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. Fatih Terim  liderliğinden yeni sezona hazırlanan sarı-kırmızılı takım radikal kararlar almaya başladı.

Gözden kaçırmayın

Su Topu Federasyonu Skandal Paylaşım! Kadın Sporculara Sansür! Su Topu Federasyonu Skandal Paylaşım! Kadın Sporculara Sansür!

Takıma yeni isimler eklenirken, bazı isimler ise Galatasaray ile yollarını ayıracak. Bir sonraki sezonda şampiyon olmak için takımı yapılandıran Fatih Terim,  yeni sezon için Galatasaray'dan ayrılacak futbolcuları ve Galatasaray’a transfer olacak oyuncuları  yavaş yavaş  netleştiriyor. 

 Terim, Galatasaray kadrosunda bulunan ve  taraftarlar tarafından sevilen bazı futbolcuları da gözden çıkardı. Gözden çıkarılan futbolcuların,  kendileri için yeni bir takım ile anlaşması talep edilse de henüz bu futbolculara herhangi bir takımdan talep gelmedi.  Futbolculara,  talep çıkmaması durumu ise  karşılıklı ilişkileri gerdi.

Yeni sezonda, şampiyonluğa adım atmak isteyen Galatasaray şimdiden transfer etmeyi düşündüğü futbolcular için harekete geçti. Fatih Terim'in liderliğinde kadroyu yapılandıracak,  takıma yeni isimler katılırken bazı isimler ise sarı-kırmızılı ekipte takımdan ayrılacak  bu isimler netleşmeye başladı.  Teknik direktör Fatih Terim'in yeni sezonda Feghouli, Diagne, Falcao, İsmail Çipe, Fatih Öztürk, Jimmy Durmaz, Sekidika ve Ozorwafor'a sarı-kırmızılı takımda şans vermesi beklenmiyor.

Sarı-kırmızılı takım yeni sezonda şampiyon olmak için kadroyu yapılandırmaya başladı. Takıma yeni isimler eklenirken, bazı isimler ise Galatasaray ile yollarını ayıracak. Yeni transferlere kaynak yaratmak ve mali yükü minimum düzeye indirmek için,  çok sayıda futbolcusu ile yollarını ayıracak olan sarı-kırmızılı takım yeni sezon için son sürat hazırlanıyor.

Bazı Futbolcular Gözden Çıkarıldı 

Haberlere göre; transfer çalışmalarını yürüten  Galatasaray'da bir sonraki sezon takımda olmayacak, isimlerde netleşmeye başladı.  Sarı kırmızı takımın futbolcularından Feghouli, Diagne, Falcao, İsmail Çipe, Fatih Öztürk, Jimmy Durmaz, Sekidika ve Ozorwafor gözden çıkarıldı. Bu oyunculardan,  kendilerine yeni bir takım bulmaları istenmesine karşı futbolcular henüz kendilerine yeni bir takım bulamadılar.