Spor

Fatih Terim Hastaneden Taburcu Edildi Sosyal Medyada Tartışmalar Başladı!

Koronavirüs testi pozitif çıkan ve tedavi altına alınan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim bugün taburcu oldu. Hastaneden yapılan açıklamaya göre Terim, 14 gün evinde karantinaya alınacak.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, koronavirüs teşhisi ile Liv Hospital Ulus Hastanesi’nde tedavi altına alınmıştı. 23 Mart 2020 Pazartesi akşam saatlerinde sosyla medyadan yaptığı açıklama ile Fatih Terim, koronavirüs sebebiyle tedavi altına alındığını duyurmuştu.

Teknik Direktör Fatih Terim’in tedavisine bugün son verildi ve taburcu edildi. Terim 14 gün boyunca evinde karantina altında olacak ve kontrolleri düzenli olarak yapılacak. Terim’in yeni şikayetleri olması halinde yeniden hastanede tedavi altına alınacağı bildirildi.

Fatih Terim’in tedavisi ve taburcu edilmesi ile alakalı olarak Liv Hospital’den de açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada tedavi sürecinin özeti anlatılırken Terim’in son sağlık durumu hakkında da bilgi verildi.

Liv Hospital’den yapılan açıklamada, “23 Mart 2020’de hastanemize koronavirüs teşhisi ile yatan Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, bugün yapılan kan ve tomografi tetkikleri sonucu tedavisini yürüten Prof. Dr. Ferah Ece başkanlığındaki komisyonun kararı ile hastanemizden taburcu edilmiştir.” denildi.

Öte yandan hastane tarafından yapılan açıklamada Fatih Terim’in yapılan son koronavşrüs testinin de pozitif çıktığı ve buna rağmen evinde tedavisine devam edecek olması şaşkınlık yarattı. Klinik bulgulardaki iyileşme sebebiyle böyle bir karar verildiği belirtildi. Ancak özellikle sosyal medyada verilen bu karar tartışma yarattı. Fatih Terim’in koronavirüs hastası olmadığından hastanenin ihmalkar davrandığına kadar çok sayıda iddia gündeme geldi.

Tumhaber.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı