Netflix 'in çok konuşulan yeni Türk yapımı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisini Fatih Portakal hem oyunculukları hem senaryoyu hem çekimi yerden yere vurdu..

Dünyanın en büyük dizi ve film izleme platformu Netflix 'in çok konuşulan yeni Türk dizisi Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi izleyenleri ikiye bölmüştü. 

Diziyi izleyenlerin bir bölümü diziyi çok beğenirken kimi izkeyiciler ise diziyi hiç beğenmedi. Yine de dizide ki Atatürk sahnesi sosyal medyaya damga vurdu. 

Hazal Kaya'nın başrolünde yer aldığı Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisine bir eleştiri de Fox Tv'nin eski haber sunucusu Fatih Portakal'dan geldi. 

Fatih Portakal sosyal medya hesabından diziye tahammül edemeyip yarıda kapattığını söyledi. Fatih Portakal dizide oyuncuların çok kötü olduğunu da söyledi.

Ancak Portakal'ın bazı eleştirileri anlamsiz bulundu. Portakal'ın"Pera Palas'ta kal deseler kalmam korkarım" ve "Fantastik bir dizi olmuş" sözleri anlaşılamadı. Yorumlarda dizi zaten fantastik türde bir yapım bunun kötü olmasıyla ne alakası var dizi fragmandan da belli türünde de yazıyor zaten fantastik diye yazılırken Portakal'ın tarihi gerçeklik arıyordum sözleri de eleştirildi. Belgesel mi beklediniz Fatih Bey? Ama gerçekten diyaloglar çok basitti. Pera'da kalmaya neden korkarsınız allahaskina gibi yorumları yapıldı.

Gözden kaçırmayın

Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor? Ru Dizisi Konusu Ne? Oyuncuları Kim? Ne Zaman Başlıyor?

Fatih Portakal "Son zamanda izlediğim kötü senaryolardan biri Pera Palas'ta Gece Yarısı Anlamsız bir dizi olmuş. Pera Palas'ta kalmaya korkar insan. Replikler sözler basit. Hatta oyuncular da iyi değil. Diziden aklımda kalan replik 'ahmet abe' 

Aslında merakla beklediğim bir diziydi. Geçmişe gidilip tarihi gerçeklikte bir dizi bekliyordum. Yanılmışım beklentim çok yüksekmiş. Sıkıcı fantastik bir dizi olmuş. Oyuncular da inanmamış ki dizide kötü performans sergilemişler. En iyi rol yapan kanımca küçük kız. Kötü olsa da adından söz ettiriyor değil mi? Diziyi yarım bıraktım. Pera Palas'ta kal deseler kalmam" yazarak şaşkınlık yarattı.