Fatih Portakal'ın FOX TV'den Ayrılığının Gerçek Sebebi Ne? Ünlü Gazeteciden Çok Çarpıcı İddia!

FOX TV'den ayrılması halen daha tartışılan Fatih Portakal'ın neden bu ayrılığa karar verdiğine dair tartışmalar sürüyor. Fatih Portakal'ın Youtube üzerinden gazeteciliğe devam etme kararını almasının ardından bir diğer ünlü gazeteci Zafer Arapkirli sosyal medya üzerinden bir açıklama yaptı. Arapkirli açıklamasında Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrılmasına dair çarpıcı bir iddiada bulundu.

Fatih Portakal'ın FOX TV'den Ayrılığının Gerçek Sebebi Ne? Ünlü Gazeteciden Çok Çarpıcı İddia!
14 Ekim 2020 - 15:30 - Güncelleme: 14 Ekim 2020 - 15:33

Türk televizyonculuğunda son dönemlerde en çok gündeme gelen konu ünlü gazeteci Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrılışı oldu. Fatih Portakal bu ayrılışının sebebi olarak emeklilik olarak açıklamıştı. Ancak Fatih Portakal'ın Youtube kanalı üzerinden gazeteciliğen yeniden başlaması üzerine büyük tartışmalar yaşanmaya başladı. Bu konuda en sert çıkışı ise ise gazeteci Zafer Arapkirli yaptı.

FATİH PORTAKAL HAKKINDA ÇARPICI İDDİA!

Fatih Portakal'ın FOX TV'den ayrılışının sebebi hakkında çarpıcı bir iddiada bulunan Zafer Arapkirli, Portakal'ın doğruyu söylemediğini ve ayrılışına dair gerçek sebebini kamuoyuna açıklamadığını söyledi.

ZAFER ARAPKİRLİ'DEN AYRILIK İDDİASI!

Fatih Portakal ile alakalı olarak bir mesaj paylaşan Zafer Arapkirli, “Fatih Portakal FOX TV'den ayrıldığını duyurduğunda bizler yapmamasını söyledik. Bu ona direnmelisin mesajıydı. Ancak Fatih Portakal defalarca kendi isteği ile ayrılığa karar verdiğini söyledi. Hatta televizyona çıkarak kendisinden sonra oraya gelen gazeteciyi de akladı. Bugün ise Youtube kanalı üzerinden Fatih Portakal gazeteciliğe devam edeceğini duyurdu. Daha İzmir'e gittiği arabanın motoru soğumadan gazeteciliğe geri döndü. Fatih Portakal neden açık konuşmuyor? Atlamadım beni arkadan ittiler neden demiyorsun. Operasyon çektiler bende Youtube'da kendi kanalımı kurarım seyircilerime oradan ulaşırım neden demedin. Kafana silah mı dayadılar yalan söylemen için. Gerçekten çok yazık, büyük hayal kırıklığı yaşadık.” dedi.

Fatih Portakal'ın bu iddialar ile alakalı olarak ne cevap vereceği ise büyük bir merak konusu oldu. Zafer Arapkirli'nin iddiasına Fatih Portakal'ın kısa bir süreiçerisinde cevap vermesi bekleniyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum