Teknoloji

Facebook'a ne oldu? Facebook neden çalışmıyor? Facebook niye açılmıyor?

Akşam saatlerinde Türkiye ve Dünya genelinde yaşanan erişim sorunundan dolayı Facebook kullanıcıları Facebook’a giremez oldu. Milyonlarca kullanıcı Facebook ne oldu, Facebook neden çalışmıyor? Facebook niye açılmıyor? sorusunun cevabını arıyor. Ayrıca instagram ve whatsappta açılmıyor ve çalışmıyor.  Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan facebook, instagram neden açılmadığına dair açıklama yaptı. Peki, Facebook’a ne oldu? Facebook neden çalışmıyor? Facebook niye açılmıyor? sorularının cevabı haberimizde…

FACEBOOK’A NE OLDU?

bugün saat 17.00’dan sonra Türkiye ve dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip sosyal platformları facebook, instagram ve whatsapp erişim sıkıntısı yaşanıyor. Ulaştırma ve Altyapı Bakan Yardımcısı Ömer Fatih Sayan, facebook, instagram ve whatsappa dünya genelinde sıkıntı yaşandığını belirterek “Global kaynaklı sorundan ülkemizdeki kullanıcılar da kısmen etkilenmektedir.” dedi.

FACEBOOK NEDEN ÇALIŞMIYOR?

Milyonlarca kullanıcısı olan facebook akşam saatlerinden itibaren erişim sıkıntısı yaşıyor. Kullanıcılar facebooka ne oldu? sorusunun cevabını ararken yetkililerin açıklama yapmasını bekliyor. Facebooka erişimin ne zaman sağlanacağı hakkında da herhangi bir gelişme yok.

FACEBOOK NİYE AÇILMIYOR?

Facebook kullanıcıların en fazla aradığı sorularının başında da facebook niye açılmıyor? sorusu geliyor. Kullanıcılar Facebook’a ulaşamadıkları için sosyal medya paylaşımlarını gerçekleştiremiyor. Kullanıcılar en kısa sürede bu sorunun çözüme kavuşmasını bekliyor.

Facebook, WhatsApp, İnstagram çöktü mü? Neden açılmıyor?

Whatsapp çöktü mü? Whatsapp fotoğraf neden inmiyor?

İnstagram neden açılmıyor? İnstagram story açılmıyor

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı