Ünlü sunucu Ezgi Sertel'in babası Serdar Sertel yoğun bakıma kaldırıldı. Babası için dua isteyen Sertel'in son paylaşımı, yürekleri parçaladı.

Arka Sokaklar'ın HakanOzan Çobanoğlu ile 2018 yılında dünya evine giren Ezgi Sertel, babası ile ilgili korkutan haberi sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Babası Serdar Sertel'in yoğun bakıma kaldırıldığını söyleyen Sertel, "Benim biricik canım babam yoğun bakımda. İçim çok acıyor... Ne olur dualarınızı eksik etmeyin" ifadelerini kullandı. 

ezgi sertelin babası yoğun bakıma kaldırıldı

Ezgi Sertel kimdir? 

Sunucu ve oyuncu Ezgi Sertel, 1 Ekim 1981'de Karabük'ün Safranbolu ilçesinde doğdu. İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

2007 yılında Samanyolu TV'de yayınlanan Tek Türkiye dizisinde oynadığı Zeynep Öğretmen karakteriyle tanındı.

Daha sonra Tek Türkiye dizisinden ayrıldı. 2006 yılında yayına giren Yağmurdan Sonra adlı dizide Leyla öğretmen karakteriyle izleyici karşısına geçti.

Oyunculuğun yanı sıra sunuculuk da yapan Ezgi Sertel, Show TV'de yayınlanan Lezzet Haritası isimli programla Anadolu'da birçok şehri dolaşarak o şehrin yemeklerini ve kültürünü tanıttı.

7 Eylül 2020 tarihinden itibaren bir süre TRT 1 ekranlarında yayına giren Fazlası Zarar adlı yarışma programının sunuculuğunu yaptı.

Oyuncu Ozan Çobanoğlu ile 2018'de dünya evine giren Sertel, geçtiğimiz sene ikiz bebekleri Tibet ve Mert'i kucağına almıştı.