Gündem

EYT son dakika gelişmesi! Harekete geçildi! Vedat Bilgin açıklama yaptı

Türkiye’de çok büyük bir sorun haline gelen ve bir türlü çözülemeyen EYT sorunu hakkında uzun yılların ardından harekete geçildi. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konuya el atmasıyla birlikte Emeklilikte Yaşa Takılanlar için Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Vekili Profesör Doktor Vedat Bilgin görevlendirildi.

PROF. DR. VEDAT BİLGİN’DEN AÇIKLAMA GELDİ

EYT sorunu çözülmesi için gözler Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın görevlendirdiği Vedat Bilgin’e çevrildi. EYT sorunun çözümü için Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Vekili Profesör Doktor Vedat Bilgin’den açıklama bekleyen binlerce Emeklilikte Yaşa Takılanlar için sonunda beklenen açıklama geldi.

Emeklilikte Yaşa Takılanlar’ı heyecanlandıran somut adımların atılması sonrasında EYT sorunun çözümü için de harekete geçildiği bilgisine ulaşıldı.

ŞU AN İŞİN ÇOK BAŞINDAYIZ!

Emeklilikte Yaşa Takılanlar’ı heyecanlandıran Cumhurbaşkanlığı Sosyal Politikalardan Sorumlu Başkan Vekili Profesör Doktor Vedat Bilgin açıklamasında, “Emeklilikte yaşa takılanlar homojen bir grup değil. Bu konuda durumu çok farklı olanlar var. Çalışmalarımız uzun soluklu olacak, şu an işin çok başındayız henüz somut bir gelişme yok…”ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı