Exxen, Exxenspor'a üye olanlara 5 gün ücretsiz izle fırsatı rekor kırıyor. Exxen'e üye olan ve 5 gün ücretsiz izle kampanyasıyla Barcelona Galatasaray maçı bedava izlenebilecek.

Gözden kaçırmayın

Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor! Sosyal Medyada Dezenformasyon Yapan Hesaplara Hapis Cezası Geliyor!

Acun Ilıcalı sahibi olduğu Exxen'den bomba haber! Exxenspor'a bugün itibariyle kayıt olanlara 5 gün ücretsiz Exxen izle fırsatı veriliyor. Bu 5 gün içinde Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa ligi maçları ücretsiz izlenebilecek!

Exxen Exxenspor 5 gün ücretsiz kampanyası!

Hemen şimdi Exxen'e girerek, Exxenspor paketlerinden birine üye olarak 5 gün ücretsiz olarak Exxenspor izleyebilirsiniz. 8 Mart ve 9 Mart tarihli Şampiyonlar ligi maçları ve 10 mart tarihli UEFA Avrupa ligi maçlarıda ücretsiz!

Galatasaraylılara müjde!

Özellikle 10 mart perşembe günü oynanacak Barcelona Galatasaray maçı Exxenspor'da yayınlanacak. Barcelona Galatasaray maçını da Exxenspor'da 5 gün ücretsiz izle kampanyasıyla bedava izleyebilirsiniz!

5 gün sonra iptal edebilir miyim?

Exxenspor'a üye olarak 5 gün ücretsiz izleyebilir, daha sonra Exxenspor'u iptal edebilirsiniz. Konuyla ilgili TV8 ekranlarında Murat CEylan'ın sunduğu Exxenspor reklamında 5 gün ücretsiz izleme sonrası ne yapılacağı açıklanmazken ücretsiz iptal edilebileceği aktarılıyor.