Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım ölecek mi? Yiğit Kirazcı neden diziden ayrıldı? Yiğit Kirazcı 'nın ayrılık sahnesi gündeme damga vurdu! Gözyaşları sel oldu

Fox Tv'nin ters köşeleri ile beğeni toplayan ve ekranlarda olmayan bir orjinallikte olan İngiliz The Split uyarlaması Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde kötü so!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım diziden ayrılıyor. Evlilik Hakkında Her Şey Yıldırım ölecek mi? Yıldırım öldü mü?

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Sarp Akkaya gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde şok ayrılık yaşanıyor. Dizinin hayranları bu ayrılık için sosyal medyadan tepkilerini paylaştı. 

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım ölerek diziye veda ediyor. Yani geri dönüşü olmayacak. Yiğit Kirazcı'nın ölüm sahnesi oldukça etkileyici oldu. Bu sahne sonrası sosyal medyada dizi TT olmayı başardı.

Yıldırım Ankaraya'ya giderken Azra aradı ve Gitme dedi. Bunun üzerine Yıldırım sevinçten ağlarken telefonu elinden düşürdü ve kaza yaptı. Bu sahne sonrası sosyal medyada "Çolpan ve Azra el birliği ile öldürdü" yorumlarında bulunarak tepki gösterdi. Kirazcı'nın etkili oyunculuğu ise büyük alkış aldı ve izleyenleri gözyaşlarına boğdu.

Yiğit Kirazcı neden diziden ayrıldı?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım karakterini hayat veren Yiğit Kirazcı diziden ayrıldı. Diziden ayrıldı ayrılmaz partneri Gökçe Bahadır'ı Instagram hesabından unfollow etmesi kavga mi ettiler sorusunu akıllara getirmişti. Ancak daha sonra geri takibe aldı. Bugün de Kirazcı'nın "Çok güzel dostlar edindim" diyerek veda paylaşımı yaptığı ve Gökçe Bahadır'ında bu paylaşımı beğendiği görüldü.

Orjinal yapım The Split dizisinde Yıldırım karkaterinin sezon 3'e kadar yer aldığı görülüyor. Yani bir ayrılık söz konusu değil. Yani orjinal senaryo gereği bir ayrılık olduğu görülmüyor.

Yiğit Kirazcı geçtiğimiz günlerde de sevgilisi Pınar Deniz'den ayrılarak zor günler geçiriyordu. Sosyal medyada bu ayrılık sonrası Yargı dizisinin shipci Kaan Urgancıoğlu'nun fanları Kirazcı hakkında akıl almaz yorumlar yapmış ayrılıktan mutlu olduklarını belirtmiş ve tepki toplamıştı.