Evlilik Hakkında Her Şey Yasemin Özdemirler kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Yasemin gerçek adı ne? Müjde Uzman kimdir? Müjde Uzman nereli? Müjde Uzman sevgilisi kim? Müjde Uzman kaç yaşında? Müjde Uzman hangi dizilerde oynadı?

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk gibi oyuncuların yer aldığı FOX Tv'nin başarılı dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni oyuncu merak edildi. 

İngiliz yapım The Split dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey ekranlarda özlenilen kalitesi ile nefes aldırttan yapımlardan biri oldu. Yerinde dramı, hüznünde bile esprili yönüyle iç açan acıtasyonsuz ters köşeli güçlü kadınlı başarılı eğlenceli yapım Evlilik Hakkında Her Şey son bölümlerde ayrılıklarla tepki alsa da yeni bölümlerde hala burdayım dedirtti.

Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya'nın ayrılması ile kan kaybeden Evlilik Hakkında Her Şey Barış Kılıç ile reyting savaşında yer almaya çalışsa da umduğunu bulamıyor. 

Evlilik Hakkında Her Şey son bölümde diziye giren Yasemin Özdemirli karakteri merak edildi. Evlilik Hakkında Her Şey Yasemin gerçek adı ne?

 Müjde Uzman kimdir? Müjde Uzman nereli? Müjde Uzman kaç yaşında? Müjde Uzman dizileri? Müjde Uzman sevgilisi kim?

Müjde Uzman Kimdir?

26 Eylül 1984 İstanbul doğumludur. 2001 yılında Elite Model Look yarışmasını birinci olmuştur. Daha sonra çeşitli müzik kanallarında VJ'lik yapmıştır.

2008 yılında Paramparça Aşklar adlı diziyle oyunculuğa adım atmıştır. Şu sıralar Oğuzhan Uğur ile bir dargın bir barışık aşk yaşamasıyla magazinde yer almaktadır. 

YER ALDIĞI YAPIMLAR

Evlilik Hakkında Her Şey   

Savaşçı   

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Babamın Günahları   

Kiralık Aşk   

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz   

Hadi İnşallah   

Fatih   

20 Dakika    

Kuzgun   

Muhteşem Yüzyıl   

Bir Çocuk Sevdim   

Kapalıçarşı    

Aşk Bir Hayal   

Halil İbrahim Sofrası   

Akasya Durağı   

Paramparça Aşklar   

Recep İvedik 2