Başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucuk'un yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi başarılı grafiğini sürdürüyor.

Fox Tv'nin The Split dizisinden uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ekranlarda olmayan bir hava estirrerek içimizi açtı. Yeterli dramı dramında bile gülümseteen tebessümü ile acıtasyondan uzak olmasıyla bol kahkahası ile güçlü kadınların sıcak hikayesi ile ve ters köşeleri ile adeta ekranlarda özlediğimiz ihtiyacımız olan şeyi getirdi. 

Ancak Evlilik Hakkında Her Şey dizisine nazar değdi. Dizinin Ural'ı Fırat Altunmeşe diziden ayrıldı mı merak edildi. Fırat Altunmeşe geçtiğimiz günlerde kendisi gibi oyuncu olan ağabeyisi Ali Murat Altunmeşe'yi kaybetmişiti. Bu nedenle bölümlerde yer almayan Fırat Altunmeşe son sahnede Almanya'ya gitti olarak gösterilmişti.

Diziye Bora Geliyor!

t25_sana-sozun-erdemi-serkan--497

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Ural ve Sanem karakterlerinin tam aşkı başlamak üzereyken zorunlu bir ayrılık söz konusu oldu. Fırat Altunmeşe diziden ayrılacak mı yoksa bir süre yer almayacak mı bir açıklama yapılmadı. Ancak gelen son haberlerde diziye Bora karakteri dahil oluyor bilgisi yer aldı.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Bora karkateri ile oyuncu Serkan Altunorak dahil oluyor. Bu haber üzerine Bora'nın Sanem ile partner olacağı ve Ural'ın yerine geleceği düşünüldü. 

Serkan Altunorak son olarak Star TV'de yayınlanan Sana Söz dizisinde yer almıştı.