Fox Tv'nin başarılı dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisindr Ural sürprizi! Fırat Altunmeşe diziye geri mi dönüyor? Fırat Altınmeşe diziye geri mi dönecek? Ural dönüyor mu?

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk, Tülin Ece Yazkan gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Ural dönüyor mu?

Fox Tv'nin The Split dizisinden uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin sevilen karakteri Ural diziye geri mi dönecek?

Fırat Altınmeşe geçtiğimiz aylarda abisini kaybetmiş ve diziden ayrılmıştı. Ural ve Sanem çiftinin fanları bu ayrılıkla neye uğradığını şaşırmıştı. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin son bölümünde Sanem ile Bora yakınlaşırken Sanem'in telefonun çalar. Arama bölümünde "Açma 7" yazar. Sanem'i arayab Ural'dır.

Ural karakteri diziden Almanya'ya giderek ayrılmıştı. Fırat Altunmeşe son bölümde yer almamıştı. Ural karakterinin boşluğunu Bora karakteri katılarak giderilmişti.

Sanem ve Ural fanları başlarda bu ayrılıa üzülmüş ancak Bora karkateri ile Serkan Altunorak kısa sürede oldukça sevildi. Serkan Altunorak canlandırdığı Bora karkateri ile kısa sürede başarılı olmuş ve hayran kitlesini yaratarak Sanem ile çok yakıştırılamıştı.

Peki Ural diziye geri mi dönecek?

Gözden kaçırmayın

Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı? Yasak Elma Ekin Öldü Mü? Ceyhun Mengiroğlu Diziden Ayrıldı Mı? Neden Ayrıldı?

Fırat Altunmeşe'nin diziye geri döneceğine dair bir bilgi bulunmamaktadır.