Fox Tv'nin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Ural'ı Fırat Altınmeşe diziden ayrıldı mı?

Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Sumru Yavrucuk, Sarp Akkaya gibi isimlerin başrolde yer aldığı The Split uyarlaması Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde üzen vedalar gerçekleşti. Önce Faruk ölerek diziye veda etti ardından Ural diziden ayrıldı!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Ural'ı diziden neden ayrıldı? Sanem ve Ural aşkının başlamasını bekleyenlere son bölümde kötü bir sürpriz karşıladı. Ural ve Sanem ayrıldı mı? Ural ve Sanem aşkı bitecek mi?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Ural karakterine hayat veren Fırat Altunmeşe diziden neden ayrıldı? 

Geçtiğimiz günlerde abisi Ali Murat Altunmeşe'yi kaybeden Fırat Altunmeşe dizinin son bölümünde yer almadı. Dizide düğüne geldiği gösterilen Ural'ın yüzü görülmedi ve Almanya'ya giderek Sanem'i terk ettiği şekilde gösterildi.

Peki Ural neden gitti? Ural diziden gerçekten ayrıldı mı? Senayorya göre Ural kızını Sanem'in yanına gönderdi ve Almanya'ya kaçacaklarını söyledi ve Sanem'i terk etti.

Peki Fırat Altunmeşe diziden gerçekten ayrıldı mı?

Kardeşinin ölümü ile sarsılan Fırat Altunmeşe'nin bir süre dizide yer almayacağı öğrenildi. Ancak genç oyuncu Fırat Altunmeşe'nin kötü süreci atlatması sonrası daha sonra diziye geri dönmesi bekleniyor.