Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Sergen diziden ayrıldı mı? Sergen gerçekten gitti mi? Sarp Akkaya diziden neden ayrıldı?

Gözden kaçırmayın

Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak! Atatürk Dizisinde Ali Rıza Bey'i Sürpriz İsim Canlandıracak!

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Barış Kılıç, Sumru Yavrucuk gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde bir ayrılık daha!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden Sergen karakterine hayat veren Sarp Akkaya diziye veda etti! Peki Sarp Akkaya diziden gerçekten ayrıldı mı?

İngiliz The Split dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde peş peşe ayrılıklar yaşanıyor. Geçen hfatalarda diziden Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı ayrılmıştı. Bu ayrılık dizinin hayranları tarafından büyük tepki görmüştü çünkü Yıldırım ölerek geri dönüşü olmaksızın diziye veda etti. Diziye Yiğit Kirazcı'nın yerine Barış Kılıç dahil edilmişti.

Evlilik Hakkında Her Şey Sergen dizisinde bir ayrılık haberi daha geldi! Evlilik Hakkında Her Şey Sergen dizisinden Sergen karakteri yurt dışına gidiyor. Peki ama Sergen diziden temelli mi ayrılacak?

Evlilik Hakkında Her Şey Sergen karakterine hayat veren Sarp Akkaya diziden ayrıldı mı? Sarp Akkaya diziden neden ayrıldı?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yaşanan ayrılıklar final söylentilerini de ayyuka çıkardı. Salı akşamlarının dizisi reyting kaybı yaşamaya başlamıştı. Dizi hem eğlence hem yeterli acıtasyonsuz dramı ile ekranlara güneş gibi doğmuştu ancak dizinin reyting kayıpları nedeniyle yakında final yapması bekleniyor.

Son olarak Yıldırım karakterine hayat veren Yiğit Kirazcı'nın ayrılması sonrası bir de Sarp Akkaya'nın diziden ayrılması dengeleri nasıl değiştirecek göreceğiz.