Fox Tv'nin The Split dizisinden uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey başarılı grafiğini sürdürüyor. 

Kadrosunda Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyyüboğlu, Gökçe Bahadır, Tülin Ece Yazkan, Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey ters köşeleri, eğlencesi, komedisi ve kararında dramında bile yüzleri gülümsetmesi ile ekranlara güneş gibi doğan dizi yeni bölümünde 2 oyuncu konuık oldu. 

Dizide Sumru Yavrucuk'un canlandırdığı Çolpan Hanım karakterinin eski kocası Faruk'un uğuruna Çolpan'ı terk ettiği bakıcı Nazan karakteri nihayet görüldü.

Faruk'un kızı Güneş'in düğününe getirdiği Nazan ve Leyla'nın kızlarla yüzleşmesi merakla bekleniyor. Dizide Nazan karkaterini Demet İyigün canlandıracak. Peki Demet İyigün kimdir? Demet İyigün nereli? Demet İyigün kaç yaşında? Demet İyigün hangi dizilerde oynadı?

Demet İyigün Kimdir?

01 Ocak 1973 Ankara doğumludur. Bilkent Üniversitesi MSSF Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. Ali Hürol Tiyatrosu ve Antalya Devlet Tiyatrolarında yer aldı. 

TRT ve diğer kanallarda seslendirme yapan Demet İyigün bugüne kadar Geçmişin İzleri, Günce ve Eylül gibi dizilerde yer aldı.

2008 yılında Yağmurdan Sonra adlı filmde yer aldı. Demet İyigün pek çok tiyatro oyunda yer aldı.