Fox Tv'nin ekranlara yeni bir soluk getiren başarılı dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Hande karakteri dahil oldu. Peki Evlilik Hakkında Her Şey Hande kimdir? Evlilik Hakkında Her Şey Hande gerçek adı ne? Evlilik Hakkında Her Şey Hande kalıcı mı? Naz Elmas kimdir? Naz Elmas nereli? Naz Elmas kaç yaşında? Naz Elmas hangi dizilerde oyandı? Naz Elmas sevgilisi kim? Naz Elmas evli mi?

FOX TV'nin İngiliz The Split dizisinden uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ekranlara güneş gibi doğdu.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ters köşeleri, acıtasyondan uzak duruşu, yerinde yeterli dramında bile yüzleri gülümsetmesi ve güçlü kadınları ekrana getirmesi ile ekranlarda son zamanlarda alışık olmadığımız bir yapım olarak içimizi açtı.

MF Yapım imzalı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi Salı akşamları seyircisiyle buluşruken dizide yaşanan 2 önemli ayrılık seyirciden tepki almıştı. Yiğit Kirazcı ve Sarp Akkaya'nın diziden ayrılması dizinin hayranlarının üzmüştü.

Dizide ayrılıklar sonrası Barış Kılıç ve Serkan Altunorakd ahil olmuştu. Dizinin kendine has orjinalliği bu ayrılıklarla değişse de yeni karakterler de dizide başarılı bir giriş sergiledi.

Kadrosunda Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Gökçe Eyüboğlu, Serkan Altunorak, Sumru Yavrucuk, Tülin Ece Yazkan, Erdal Küçükkömürcü, Bertan Asllani, Deniz Gündoğdu, Alara Turan, Burcu Söyler, Ufuk Özdemir, Esma Yılmaz, Rüzgar Doruk Özmil gibi oyuncuların yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin kadrosuna bir isim daha katıldı.

Uzun zamandır ekranlarda görülmeyen Naz Elmas Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Hande karakteriyle dahil oluyor.

Peki Evlilik Hakkında Her Şey Hande kimdir? 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Hande karakterini Naz Elmaz canlandıracak. Hande dizide Efe'nin eski eşi olarak yer alacak. Hande aynı zaman da avukat ama ancak Hande'nin avukatlık başarısı Azra'lara nazaran oldukça farklı olacak. Hande en başarısız avukat olarak bilinen bir karakter olacak. 

Naz Elmas kimdir? Naz Elmas nereli? Naz Elmas kaç yaşında? Naz Elmas evli mi? Naz Elmas sevgilisi kim? Naz Elmas dizileri ne?

Naz Elmas kimdir?

16 Haziran 1983 İstanbul'Da doğdu. Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunudur. Açelya Elmas'ın kardeşi olan Naz Elmas ilkokulu da 50. Yıl Cumhuriyet'te okudu.

Liseyi Özel Kalamış Lisesinde okuyan Elmas henüz üniversite son sınıfta okurken Haziran Gecesi adlı dizide Özcan Deniz'in sevgilisi Havin'i canlandırarak başrolle ekranlara adım attı.

Naz Elmas G.O.R.A filminde Erşan Kuneri'nin sekreterini canlandırdı. Daha sonra yer aldığı dizilerde dikiş tutturamayan Naz Elmas şu dizilerde yer aldı;

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Candan Öte

El Gibi

Doktorlar

Nefes

Ay Tutulması

Bir Ömür Yetmez

Ustura Kemal

Güzel Çirkin

Stajyer Mafya

Filinta (Bir Osmanlı Polisiyesi) 

Merhamet   

Kördüğüm   

Bahtiyar Ölmez   

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz   

Babam Çok Değişti