Başrollerinde Gökçe Bahadır, Sumru Yavrucuk, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya'nın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi başarılı grafiğini sürdürüyor. 

Güçlü ayakları üzerinden ülkenin en iyi avukatlarından Cevher ailesi kadınları, dramında bile yüzleri gülümseten acıtasyondan uzak olması, eğlenceli dizi Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölümü ile ekrana geliyor. Dizide özellikle Faruk, Çolpan ve Erman sahnelerinde ki keyif uzun zamandır ekranlarda görmediğimiz keyifli sahnelerdendi. Ancak bu sahneler eksiliyor.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde kızları ve eşini genç sevgilisi çocukların bakıcısı için terk eden Faruk karakeri ilk bölümün sonunda ortaya çıkmış Cevher ailesi kadınları dağılmıştıi. Faruk'un neden döndüğü ise sonraki bölümlerde ortaya çıkmıştı. Ölümcül nadir rastlanan bir kalp hastalığına yaklanan Faruk'un fazla zamanı kalmamıştır.

Zorlu süreç sonrası kızları ile arasını düzelten Faruk küçük kızı Güneş'in düğününe eşi Nazan ve kızı Leyla'yı da getirir. Evlilik Hakkında Her Şey fragmanında oldukça keyifli bir fragmanken dizi yine seyirciyi ters köşe yaptırır ve Faruk'un öldüğü an ekrana getirilir. 

Peki Faruk öldü mü? Cevdet Arıcılar diziden neden ayrıldı?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Faruk ölecek mi bu akşam öğreneceğiz. Cevdet Arıcılar'ın orjinal senaryo gereği diziden ayrılacağı öğrenildi.

1953 İstanbul doğumlu olan Cevdet Arıcılar Ankara Devlet Konservatuvarı mezunudur. Ünlü oyuncu aynı zamanda yönetmenlik, yazarlık yapmaktadır.

Pek çok tiaytro dizi ve filmde yer almıştır.