Fox Tv'nin başarılı dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'de Efe dönemi başladı. Yıldırım'ın ölümü sonrası diziye dahil olan Efe kimdir? Barış Kılıç kimdir? Barış Kılıç nereli? Barış Kılıç kaç yaşında? Barış Kılıç dizileri?

Gözden kaçırmayın

Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı! Yargı Dizisine Büyük Tepki! Sosyal Medya Yıkıldı!

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucuk, Serkan Altunorak gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde yeni dönem başlıyor.

İngiliz yapımı The Split dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ters köşeleri ve esprili sahneleri ile acıtasyondan boğulan Türk televizyonlarında nefes gibi gelmişti. Diğer dizilerde 10 bölümlük dram malzemesini yeterli seviyede hissettirip 2 dakkikda da mizaha çeviren ve iç açan dizinin geçtiğimiz haftaki bölümünde ise şok bir ayrılık yaşanmıştı.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi orjinal senaryoda yaşanmamasına rağmen Yıldırım karakterinin ölümü ile seyirciyi sarsmıştı. Yiğit Kirazcı diziden neden ayrıldı merak konusuyken diziye yeni bir isim dahil oldu. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Efe karkateriyle Barış Kılıç dahil oldu. Barış Kılıç son olarak Yasak Elma dizisinden ayrılmış ve Uzak Şehrin Masalı dizisinde başrol oynamıştı. Ancak dizi çok geçmeden yayından kaldırılmıştı. Ve Barış Kılıç şimdi Efe rolüyle seyirci karşısına geçmeye hazırlanıyor.

Yıldırım ölmeden önce elindeki davayı telefonda konuştuğu arkadaşı Efe'ye devretmişti. Efe bu davada Azra'yla karşı karşıya gelecektir.

Barış Kılıç Kimdir?

21 Haziran 1978 tarihinde Malatya Arguvan'da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nden mezun olmuştur. 

İlk oyunculuğunu 2004 yılında Bütün Çocuklarım adlı dizide yapmıştır.

Adını Feriha Koydum dizisiyle büyük çıkış yapmıştır.

Son olarak Uzsak Şehrin Masalı adlı dizide yer alsa da seyirciler onu Yasak Elma Kaya karakteriyle sürekli olarak anmaktadır.