Fox Tv'nin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey'de kriz çıktı! Dizinin Yıldırım'ı Yiğit Kirazcı diziden ayrıldı! Yiğit Kirazcı diziden neden ayrıldı? Gökçe Bahadır ile unfollowlaşan Yiğit Kirazcı dizden ayrıldı! Peki ama ikili neden kavga etti?

Fox Tv'nin başrollerinde Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucak, Sarp Akkaya, Gökçe Eyüboğlu gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde kriz çıktı!

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisinde Yiğit Kirazcı ve Gökçe Bahadır krizi!

Fox tv'nin İngiliz The Split dizisinde uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yiğit Kirazcı ayrıldı! Dizinin Yıldırım'ı Yiğit Kirazcı'nın diziden ayrılmasıyla diziye Barış Kılıç dahil oldu. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yiğit Kirazcı neden ayrıldı merak edildi. Senaryo gereği iddiası denilse de Yiğit Kirazcı ile partneri Gökçe Bahadır'ın takipleşmeyi bırakması kulislerdeki tartışma konusunu güçlendirdi. 

Yiğit Kirazcı İçin Kötü Hafta!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin Yıldırım'ı Yiğit Kirazcı için kötü hafta başlangıcı! Yiğit Kirazcı geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Yargı dizisiyle parlama yaşayan Pınar Deniz'den ayrılmıştı. Yargı ve Aşk 101 dizisinin gerçek hayat ile diziyi ayıramayan ve insanların özel hayatına hakarate varacak yorumlarla karışan shipçi fanları Pınar Deniz ile partneri Kaan Urgancıoğlu'nun yakıştırdığı için Kirazcı ile Pınar Deniz'in ayrılık haberi için oldukça kötü yorumlar yaparak Yiğit Kirazcı'ya hakarete varan yorumlar yapmıştı. 

Yiğit Kirazcı şimdide dizisinden oldu! Yiğit Kirazcı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinden ayrıldı. Kirazcı diziden ayrılır ayrılmaz partneri Gökçe Bahadır'ı takipten çıktı! 

Başarılı oyuncu için bu hafta adeta kabus gibi geçti. Yiğit Kirazcı ile Gökçe Bahadır'ın neden tartıştığı merak konusu oldu. 

Gözden kaçırmayın

İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu! İlhan Şen'in Yeni Dizisi Belli Oldu!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin setinden diğer diziler gibi eğlenceli arkadaşlıkların paylaşımların olmaması dikkatlerden kaçmıyordu.