Fox Tv'nin eğlenceli dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde komadan uyanan adamın dolar şaşkınlığı sosyal medyaya damga vurdu! Daha dün 3 liraydı?

FOX Tv'nin The Split dizisinden uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde dün akşam dolar sahnesi sosyal medyaya damga vurdu!

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Barış Kılıç, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece Yazkan, Serkan Altunorak gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi dün akşam eğlenceli bir bölümle yine ekranlardaki klişe dramlardan uzaklaştırdı. 

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin dün akşam ki bölümünde 5 sene sonra komadan uyanan adamın dolar şaşkınlığı gündem oldu.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde trafik kazası geçiren Aziz komadan 5 yıl sonra uyandı. Uyanır uyanmaz nerede olduğunu sorgulayan Aziz gazeteyi gördü. Gazetedi deki dolar kurunu gören karkaterin tepkisi gündem oldu. 

Komadan uyanna adam "O ne lan? Dolar 14.07 mi? Daha dün 3 liraydı" dedi. O sahneler sosyal medyada gündem oldu.

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde doların rekor kırmasına gönderme yapıldı. Dizide Barış Kılıç'ın canlandırdığı Efe karakterinin kızının ölümüne yola açan kazayı yapan Aziz karakteri 5 yıl sonra komadan çıktı.

Aziz hastane odasında uyanınca nerede olduğunu sorgularken komodin üzerindeki gazetedeki dolar kuru dikkatini çekti. Aziz'in gazetede gördüğüyse dolar rakamı şoke etti.. O sahneler sosyal medya da gündem oldu.