Fox Tv'nin başarılı yapımı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi anlam verilemeyen reyting ölçümleri nedeniyle final yapmaya hazırlanacak!

Başrollerinde Gökçe Bahadır, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece Yazkan, Sumru Yavrucuk, Barış Kılıç, Serkan Altunorak, Erdal Küçükkömürcü gibi isimlerin yer aldığı Evililik Hakkında Her Şey dizisinin kalitesi fazla geldi!

The Split dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ekranlardaki klişe acıtasyon dolu, kadını ezen dramlar, klişe mafya dizilerinden ve hala anlamsız şekilde hem AB de hem TOTAL'de reytinglerde zirbeyey oturan tarihi dizilerden uzaklaştırarak güneş gibi doğmuştu.

Evlilik-Hakkinda-Her-Sey-88225-large-image-100c25e7-218c-49de-8c22-044dc44f9801

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi ters köşeler, eğlenceli sahneleri ve istismardan uzak yüzleri gülümseten yerinde dramıyla Türk izleyicisine fazla geldi.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi dün akşam yayınlanan bölümüyle izleyicilere eğlenceli anlar yaşattı. Ancak dizi kimler olduğu merak edilen AB grubunda bile ilk 10'a giremedi. 

Evlilik-Hakkinda-Her-Sey-88215-large-image-39488099-fc0f-413a-a2f1-c5a860f74897

Reyting ölçümlerinde AB grubunda tarihi dizilerin birinci sırada yer alması akıllalrı karıştırıyordu. Reyting ölçümleri özellikle son yıllarda pek çok diziyi harcadı. Görünen o ki yeni harcanacak dizi de Evlilik Hakkında Her Şey dizisi.

Maalesef dijital platformlarda da yine ya dram ya da fazla zorlama dizilere mahkum kalıyoruz.

Evlilik-Hakkinda-Her-Sey-88212-large-image-ac051a33-9fee-42da-a609-c29d1d32b598

Son yıllarda Maske Kimsin Sen, Hekimoğlu, Afili Aşk gibi final yapan kaliteli yapımlara Evlilik Hakkında Her Şey'de eklenecek. Ekranlarda acıtasyon dramlar, tarihi ve mafya klişelerine devam...  

Neyse ki dizinin yurt dışı satışları iyi gittiğinden sezon sonuna kadar dizinin devam edileceği öğrenildi. Tabi bu da yine demek oluyor ki sayılı bölümler kaldı...