Fox Tv'nin eğlenceli dizisi Evlilik Hakkında Her Şey dizisine yeni oyuncular dahil oldu. Evlilik Hakkında Her Şey Deniz karakterini kim canlandırıyor merak edildi.

Fox Tv'nin The Split dizisinden uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi tadında dramı eğlenceye çeviren özelliği ile adeta ekranlara ılık gibi doğdu. Ekranlarda güçlü kadınlar gördürten dizi Evlilik Hakkında Her Şey'e yeni bir oyuncu daha dahil oldu.

Yusuf Pirhasan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ’nun uyarladığı Evlilik Hakkında Her Şey’in kadrosuna yeni bir isim katıldı.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisine Azra, Sanem, Güneş ve Çolpan Faruk'un hataları ile yüzleşir. Faruk'un ailesini uğruna dağıttığı kadın ve kızı Güneş'in düğüne gelir.

Evlilik Hakkında Her Şey dizine üvey kardeş Deniz dahil oldu. Deniz karakterine Alara Turan hayat verecek. Peki Alara Turan kimdir? Alara Turan nereli? Alara Turan kaç yaşında? Alara Turan nereli? Alara Turan dizileri?

Alara Turan Kimdir?

14 Eylül 1995 tarihinde İstanbul da doğud. İstanbul Özel Saint Joseph Fransız Lisesi’nden mezun oldu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro bölümünün okud.

İlk olarak Kardeş Çocukları dizisinde Hayal karakterine hayat verdi orada tanındı. Daha sonra Çukur dizisinde Songül karakterini canlandırdı.