Başrollerinde Gökçe Bahadır, Yiğit Kirazcı, Sumru Yavrucuk, Gökçe Eyüboğlu gibi isimlerin yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölüm bekleyenlere kötü haber! 

The Split dizisinden uyarlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisi fena bir oran yakalamadı. Hem eğlencesi hem ters köşeleri hem de yeterli dramında bile yüzleri güldüren tebessümü ile ekranlarda özlenilen ihtiyacımız olanı verdi. 

Yeni yıl arası nedeniyle verilen tatil arası uzadı! Diziler bir bir yayın arası tatil verirken Fox TV bu süreyi uzattı! Evlilik Hakkında Her Şey dizisi bu akşam yeni bölüm var mı? 4 Ocak 2022 Salı yayın akışından Evlilik Hakkında Her Şey yer almadı.

Peki Evlilik Hakkında Her Şey yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam yok mu?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölüm tarihi açıklandı. Evlilik Hakkında Her Şey bu akşam yayınlanmıyor. Fox Tv bu akşam Evlilik Hakkında Her Şey yerine başrolünde Bülent Emrah Parlak'ın yer aldığı Eski Köye Yeni Adet filmi yer alacak. Ardından da Fox'un yeni eğlenceli yarışması Maske Kimsin Sen yer alacak.

Peki Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölüm ne zaman yayınlanacak?

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölüm tarihi de açıklandı. Buna göre Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni bölümü ile 18 Ocak Salı 2022 günü saat 20.00'da ekrana gelecek.