Pek çok vatandaşımız ev sahibi olmak için bankalara konut kredisi başvurusunda bulunuyor. Bankalar konut kredisi için başvuran kişilerden peşinat istiyordu ve bu durum kredi çekme hususunda bazılarına sorun yaratıyordu. Ancak bazı bankalar konut kredisi için peşinat istemediğini duyurdu. Detaylar haberimizde sizlerle...

Pandemi sürecinde oluşan ekonomik gerileme sonrasında vatandaşlar ev sahibi olmak adına bankalara kredi başvurusu yapıyor. Kirada oturmak istemeyen ev almak isteyen vatandaşlara bankalar uygun kampanyalarla konut kredisi kullandırıyor. Kira ödemekte zorluk yaşayan kişiler ev sahibi olmak adına bankalara başvuruyor. Bankalar tarafından duyurulan son kampanya ile artık peşinat ödemek zorunda değilsiniz. Akbank, QNB Finansbank peşinatsız olarak konut kredisi fırsatı sunduğunu duyurdu.

QNB Finansbank Peşinatsız Konut Kredisi Kampanyası

Peşinat ödemesi yapmanıza gerek kalmadan QNB Finansbank tarafından müşterilere mortgage kampanyası tanıtımı yapıldı. Kampanya ile beraber ev almayı düşünen vatandaşlar için mevcut sahip olunan evin teminat gösterilmesi ile birlikte ekspertiz değerinin %100'ü oranında kredi alabilirsiniz. Kredi kampanyası ile beraber belirlenen faiz oranları 1 ila 60 arasındaki vade süresi için %1.75 olarak işlerken, 60 ila 120 ay vade süresi için de %1.72 olarak işleyecektir.

İki evin peşinat olarak kabul edilmesi kredi kullanımı bakımından yeterlidir. Bu sayede ev sahibi olmak isteyen kişiler peşinat ödemesi yapmadan ev sahibi olma hayallerini gerçekleştirecekler. Krediye yönelik ayrıntıları QNB Finansbank resmi internet adresi üzerinden ya da müşteri hizmetlerinden görüntüleyebilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Kampanyası

Herhangi bir şekilde peşinatınız yoksa dahi Akbank isteyen pek çok müşterisini ev sahibi yapıyor. %2.30 faiz oranı üzerinden 240 aya kadar uzanan bir vadede oldukça uygun bir kredi fırsatı tanımaktadır. Ev sahibi olmayı planlayan ve peşinatı bulunmayan müşteriler önemli bir fırsat yakalamaktadır. Koşullar kapsamında %2.30 faiz oranı üzerinden 120 ay vadeli 220 bin TL konut kredisinden sizde anında başvuru yaparak faydalanabilirsiniz.

Akbank resmi internet adresi üzerinden kampanyaya yönelik ayrıntıları duyurdu. Detaylı bilgiye Akbank resmi internet adresine giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Başvurularınızı müşteri hizmetleri üzerinden, mobil bankacılıktan ya da bizzat Akbank şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz. Başvurularınızı yaptıktan sonra kısa bir değerlendirme sonucunda sizlere olumlu ya da olumsuz geri dönüş yapılacaktır.