Magazin

Ev sahibi olmak isteyen Temizlik Benim İşim yarışmacısı gözyaşlarına boğuldu!

FOX TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim yarışmasında bugün yarışan Gülşah Bak isimli yarışmacı ev sahibi olmak istediğini ve yarışmaya da bu yüzden katılmak istediğini açıklayarak gözyaşlarına boğuldu.

KADİR EZİLDİ TESELLİ ETTİ!

4 kız annesi olan Temizlik Benim İşim yarışmasında bugün yarışan Gülşah Bak isimli yarışmacıyı Temizlik Benim İşim yarışmasının sunucusu Kadir Ezildi teselli etti. Kadir Ezildi Temizlik Benim İşim yarışmacısı Gülşah’ın göz yaşlarını silmesi gerektiğini ve güçlü olması gerektiğini dile getirdi.

EVİ TEPEDEN TIRNAĞA TEMİZLEDİ

Temizlik Benim İşim yarışmasına ev sahibi olmak için katıldığını dile getiren olan Temizlik Benim İşim yarışmacısı Gülşah Bak bunun için mücadele ettiğini ve bundan sonra da mücadele edeceğini dile getirdi. Aynı zamanda ev sahibi olmanın değerli bir şey olduğunu belirten Gülşah hanım, gün boyunca elinden geldiği kadarıyla evi tepeden tırnağa temizledi.

YARIŞMACILAR NE KADAR PUAN VERECEK?

Kadir Ezildi’nin yardımıyla evi temizleyen Gülşah hanımın ne kadar puan alacağı da merak konusu oldu. Gülşah hanımın hem Kadir Ezildi’den hem de yarışmacılardan alacağı puanlar hayallerine kavuşacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı