Akbank’tan tüm ev hanımlarını sevindirecek son dakika haberi geldi! Faizsiz ve belgesiz olarak ev hanımlarına ihtiyaç kredisi vereceği son dakika kampanyası ile duyuruldu.

Akbank’tan bir destek de ev hanımlarına geliyor ve ev hanımlarına nakit destek sağlanıyor. Faizsiz ve belgeye gerek duymaksızın başvuru yapmak mümkün. Akbank kampanya yelpazesine bir yeni kampanya daha ekliyor ve ev hanımları için 60.000 TL’ye kadar yüksek limiti bulunan büyük bir ödeme yapmaya hazırlanıyor.

Nakde sıkışan ev hanımları, eğer daha öncesinde bankalardan aldıkları kredi ya da kredi kartlarının ödemelerini düzenli olarak yapmış iseler yani bu konuda sicilleri temiz ise, Akbank bünyesinde şubeye gitmeye gerek kalmaksızın başvuru yapabilirler.

Akbank’ın düzenlediği bu kampanya için ev hanımlarının kredi notunun en az 1400 ve üzeri olması gerekmektedir. Aynı zamana kredi alınabilmesi için Akbank üzerinden hesabın olması yani Akbank müşterisi olmak gerekiyor. Akbank hesabı olan ve kredi notu 1400 ve üzeri olan ev hanımları internet bankacılığı şifresiyle birlikte uygulama üzerinden başvurularını gerçekleştirebilirler. Eğer kredi başvurusu onay almış ise banka şubelerine gitmeden kredi tutarını hesaba aktarabilirler.

İnternet ve mobil bankacılık üzerinden işlem yapma imkânına sahip olmayan ev hanımları SMS ile de bankadan kredi onayı alabilirler. SMS ile başvuru yapmak isteyen ev hanımları mesaj kısmını açıp “Kredi” yazdıktan sonra boşluk bırakarak T.C. Kimlik Numarasını 4425’e göndererek başvurularını yapabilirler. Mesaj atıldıktan sonra Akbank tarafından gerekli incelemeler ve değerlendirmeler yapılarak ve tarafınıza iletilecektir.

ev-hanimlarinin-dikkatine-akbank-ev-hanimlarina-nakit-odeme-yapiyor-ustelik-faizsiz-ve-belgesiz

Akbank tarafından uygulanması tasarlanan faiz oranlarında ev hanımları için farklı bir değerlendirme gerçekleştirilecektir. Kredi almak için başvuran ev hanımlarının kredi notları baz alınarak ona göre faiz oranı uygulanacaktır. Eğer sizler de ev hanımı iseniz ve nakde sıkıştıysanız, sıkıntınızı gidermek adına Akbank üzerinden verilen bu ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Böylece düşük faiz oranları ile yüksek meblağda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz Akbank’ın resmi internet sitesini ziyaret edebilirisiniz.