Ev Hanımlarına Para Dağıtılıyor! Başvuru Yapan Kişilere En Üst Limit 20.000 TL Olacak. Ev hanımı olan kişilere 20000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası başladı.

Ev Hanımlarına Para Dağıtılıyor! Başvuru Yapan Kişilere En Üst Limit 20.000 TL Olacak. Ev hanımı olan kişilere 20000 TL 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kampanyası başladı. Nakit ihtiyacı olan ev hanımlarına Denizbank ve Akbank, kampanya başlattı. Bu iki banka üzerinden başvurularını gerçekleştirecek olan ev hanımları kendi kredi puanlarına göre, onay alacak ve hemen hesabına para yatıracak. Ev hanımı olan vatandaşlar için başlatılan bu kampanyada iki özel banka, özellikle kendi bankasında hesabı olması durumunda, şubelere gitmeden işlem yapacak. 

Denizbank ve Akbank üzerinden ev hanımı olmanız durumunda nakit kredi kullanmak istiyorsanız, banka kredi puanınızın 1200 ve üzerinde olması gerekiyor. Banka kredi puanı düşük olan vatandaşlar, maalesef kredi onay alamıyor. Kullanmakta olduğunuz kredi veya kredi kartı ürünleri var ise bu ürünlerin ödemelerinde de gecikme yaşamamanız gerekmektedir. Belirlenen bu şartlara uygun olan kişiler, Denizbank ve Akbank üzerinden başvurularını gerçekleştirerek, 20000 TL'ye kadar gelir belgesiz kredi kullanabilir. 

Gözden kaçırmayın

Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika Meclisten Geçti! Nakit isteyenler için uyarı geldi! Son dakika

Denizbank ev hanımlarına kredi!

Denizbank, İhtiyaç Kredisi kampanyasına katılacak olan vatandaşlar ev hanımı olmaları durumunda başvurularını hızlı birşekilde yapabiliyor. Nakit kredi kullanacak olan kişiler cep telefonları üzerinden SMS atarak veya Denizbank'ın mobil uygulamasına girerek başvurusunu gerçekleştirebilir. Denizbank, mobil uygulaması üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda, 5 dakika içerisinde sonuç alabilir, onaylanan tutar, kendi hesabınıza yatırabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmından kredim boşluk TC kimlik yazarak, o 32 80 numarasına gönderirseniz çok, Denizbank'ın kredi kampanyasına katılmış olacaksınız. 

Akbank'tan başvuru imkanı!

ev-hanimlarina-para-dagitiliyor-basvuru-yapan-kisilere-en-ust-limit-20000-tl-olacak1

Akbank üzerinden başvuru yapacak olan, hem bunları hesabı olması durumunda, Akbank Direkt şifresi alması gerekiyor. Akbank, direk şifresi üzerinden yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurusunda 20000 TL, hemen kendi hesabınıza yatıyor. 36 ay vadeye kadar alacağınız İhtiyaç Kredisi kampanyasında ilk taksit ödemesini 3 ay erteleme yapma imkanı sizlere sunuluyor. Taksit ödemelerini düzenli olarak yapan vatandaşlar, daha sonralarda bu bankadan 100000 TL'ye kadar kredi limit açılacak ve istedikleri zaman yüksek limitli kredi kullanabilecektir. Akbank ayrıca SMS ile kredi başvurusu almaktadır. SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar, kredi yazıp boşluk bırakıp, kimlik numarasına 44 25 numarasına göndermeleri yeterlidir.