Ekonomi

Ev hanımlarına müjde! Bankalardan kredi almak için dert yok, 10.000 TL kredi ödemesi var

Ev hanımlarına müjde! Bankalardan kredi almak için dert yok, 10.000 TL kredi ödemesi var. Ev hanımları ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorlarsa, Akbank ve Denizbank tarafından başlatılan yeni kredi kampanyasına katılabilecek ve onaylanan bu kredileri istedikleri zaman hesaplarına yatırarak, 36 ay vadeli olarak kullanabileceklerdir. Ev hanımlarına yapılacak olan bu kredi kampanyasında, başvurularını gerçekleştirerek ihtiyaç kredisi alacak olan kişilere kredi puanı uygun olması durumunda hemen aynı gün içinde destek ödemesi veriliyor.

Akbank kredi başvurusu

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ve ev hanımı, insanız, bu bankada hesabınızın olması durumunda başvurunuzu Akbank Direkt uygulaması üzerinden hemen yapabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasına giriş yaparak, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi kullanacak olan tüm vatandaşlar, 5 dakika içerisinde sonuçlarını öğrenerek ihtiyaç kredisi alabilmektedirler. Akbank ayrıca SMS ile de kredi imkanı sağlayan bankaların başında gelmektedir, Akbank üzerinden SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız, kredi yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numaranızı da yazarak bu mesajı: 44 25 numarasına gönderin.

Denizbank kredi başvurusu

Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan ev hanımları, 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi almak istiyorlarsa banka kredi puanı 1500 ve üzerinde olması durumunda, Denizbank, mobil uygulamasına giriş yaparak buradan kredi başvurusunda bulunabilir. Denizbank üzerinden kredi kullanacak olan kişiler, ayrıca SMS atarak hemen onay alabiliyor. Denizbank, SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunacak olan vatandaşlar kredim yazıp boşluk bırakıp TC kimlik numarasını yazıp boşluk bırakıp doğum tarihini gün ay yıl olarak yazdıktan sonra 32 80 numarasına mesaj atabilir. Denizbank üzerinden yapılan, Cebimde Kredi kampanyası sonrasında onaylanan tutar en yakın banka şubesinden sadece kimliğinizle birlikte kullanabilirsiniz.

Denizbank ve Akbank üzerinden ev hanımı olup, kredi kullanmak isteyen kişilerin daha önce bankalardan kredi kartı veya ihtiyaç kredisi kullanıp, düzenli ödemiş olması isteniyor.