Ev Hanımlarına Müjde! Bankalar, Gelir Belgesi Olmadan 45.000 TL Veriyor. Son dakika kampanyası ile hangi bankalar işlem yapıyor belli oldu.

Ev Hanımlarına Müjde! Bankalar, Gelir Belgesi Olmadan 45.000 TL Veriyor. Son dakika kampanyası ile hangi bankalar işlem yapıyor belli oldu. Bilindiği gibi normal koşullar altında bütün bankalar, kredi ürünlerini tüketicilere kullandırırken gelir belgesi gibi pek çok belge talebinde bulunuyor. Geliri bulunmayan vatandaşların borçlarını ödeyemeyeceğini düşünen bu bankalar, gelir belgesi sunmayan vatandaşlara kredi vermekte çeşitli problemler çıkarıyor. Fakat son dönemlerde bu durum artı bir değişikliğe uğradı ve sizler için gelir belgesiz kredi avantajı sunan bankalardan söz etmeye çalışacağız.

Akbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Başvuru İşlemleri Nasıl Yapılır?

Akbank tarafından müşterilere sunulan kredi avantajlarından biri de Akbank direkt Kredi! Eğer ki sizler de Akbank müşterisi iseniz o halde herhangi bir belge göstermenize dahi gerek olmadan 50.000 TL'ye varan ihtiyaç kredisini 36 aylık vade seçeneği ile yüzde 2.41 gibi faiz oranıyla çekebilirsiniz.

Gözden kaçırmayın

Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek Vakıfbank bankasından haber var! 7000 TL ödeme verilecek! Başvuru bayramdan sonra da devam edilecek

Fibabanka Gelir İhtiyaç Kredisi Kampanyasına Katılım Şartları Nelerdir?

ev-hanimlarina-mujde-bankalar-gelir-belgesi-olmadan-45000-tl-veriyor1

Fibabanka, Türkiye piyasalarında faaliyet gösteren diğer bankalarla rekabet edebilmek amacıyla öyle bir aldı ki duyduğunuzda adeta şaşkına döneceksiniz. Eğer ki sizler de düzenli bir şekilde çalışma hayatında bulunmadığı iseniz veya gelir beyan edemiyorsunuz o halde Fibabanka tarafından sunulan 15.000 TL lik ihtiyaç kredisini 36 aylık vade seçeneği şeklinde yüzde 1.61 faiz oranı ile aylık 1429 TL’lik taksit geri ödeme biçiminde işlem gerçekleştirmek istiyorsanız bu bankanın yorumu tutabilirsiniz.

Fibabanka ve Akbank tarafından sunulan bu harika kredi kampanyalarına dahil olmak istiyorsanız mobil bankacılık uygulamalarını kullanmanız halinde internet bankacılığı şifreniz ile mobil sisteme erişim sağladıktan sonra kredi başvurusu işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Veya kimlik kartınız ile beraber herhangi bir şubeye gitmek suretiyle kredi başvurusu yapabilirsiniz.