Evinden bile çıkmadan aile bütçesine, ev ekonomisine katkı sağlamak ya da ekonomik özgürlük elde etmek isteyen ev hanımlarına müthiş fırsat doğdu. İŞKUR bugün yayınladığı yeni evde ek iş imkanları sayesinde ev hanımlarına aylık ciddi anlamda gelir elde etme şansı sağlıyor. İŞKUR e-şube üzerinden kayıt yaptıran ev hanımları evde ek iş ilanlarına başvuru yaparak oturdukları yerden para kazanma şansını elde ediyor. Peki İŞKUR evde ek iş imkanları nelerdir? İŞKUR Hangi ek işleri veriyor? İŞKUR'un evde ek iş imkanı ile ne kadar gelir elde edebilirsiniz?

ev-hanimlari-mujde-yeni-yilda-gelir-firsati-dogdu-iskur-aylik-3250-tl-maas-baglayacak-hem-de-ev-3

İŞKUR HANGİ EK İŞ İMKANLARINI SUNUYOR?

Ev hanımları, öğrenciler, ek gelir elde etmek isteyenler artık İŞKUR'un güvencesi ile evde ek iş imkanlarını değerlendirebilir. İŞKUR, başta ev hanımları olmak üzere ek gelir elde etmek isteyen birçok kişiye evde paketleme işi başta olmak üzere ek iş imkanı sağlıyor. Ayrıca dikiş nakış, poşet katlama, kına paketleme, mandal paketleme, el işleri gibi birçok farklı iş yapmak mümkün nokta Peki İŞKUR Hangi ek iş imkanları veriyor? İŞKUR ne tür ek iş imkanları sağlıyor? işte listede bulunan ek iş fırsatları;

Evde paketleme işi: evde paketle ne bilecek şekilde olan triko, sabun, kuru bakliyat, kına, kuruyemiş, unlu mamuller, tuz ve şeker gibi birçok ürünü paketleme işi kapsamında alabilirsiniz.

Evde el işi: evde yapabileceğimiz hariç ölü dikiş nakış gibi el işini İŞKUR'dan alabilirsiniz.

Evde ütüleme işleri: özellikle tekstil firmaları ütüleme için ev hanımlarından destek oluyor ve İŞKUR üzerinden bu tür ilanlar yayınlıyor.

Patlama ve zarflama işleri: yine davetiye katlama ve zarflama gibi işlerde İŞKUR tarafından evde ek iş olarak talep eden ev hanımlarına veriliyor. Ayrıca kağıt mendili, peçete, yorgan, battaniye ve nevresim gibi kaplama işleri de bulunuyor.

ev-hanimlari-mujde-yeni-yilda-gelir-firsati-dogdu-iskur-aylik-3250-tl-maas-baglayacak-hem-de-ev-1

İŞKUR EVDE EK İŞ NE KADAR KAZANDIRIYOR?

İŞKUR'un evde ek iş imkânlarından faydalanarak ne kadar para kazanacağını merak eden ev hanımları bu konuda da araştırmalar yapıyor. İŞKUR tarafından sağlanan ek iş imkanları genellikle oyalayan işler. Ancak zaman geçtikçe ve bu işte pratik kazandıkça daha fazla para kazanmak mümkün. En yavaş yaptığınız işlerde bile ayda 1000 TL ek gelir elde edebilirsiniz. Bunun yanında İŞKUR'dan ek iş olarak aylık gelirini 3500 4000 TL arasında çıkaran ev hanımları da bulunuyor. Yani ek iş yaparken yaptığınız iş ile doğru orantılı olarak ek gelir elde ediyorsunuz.

ev-hanimlari-mujde-yeni-yilda-gelir-firsati-dogdu-iskur-aylik-3250-tl-maas-baglayacak-hem-de-ev-2

İŞKUR EVDE EK İŞ İMKANI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

İŞKUR'un evde ek iş fırsatlarını değerlendirmek için İŞKUR e Şube üzerinden kayıt yaptırarak başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru işleminiz tamamlandıktan sonra evlere ek iş veren firmaların hazırladığı iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.