Esra Erol gündüz kuşağının en çok izlenilen programlarından birisini yapıyor. Bu süreçte her geçen gün ele alınan olaylar izleyicinin kanını dondurmaya devam ediyor. Ülkemizde yaşanan ve gizli kalmış olan pek çok çarpık ilişki bir kez daha gözler önüne seriliyor.

Esra Erol’un sunduğu programda bir haftadır İsa ve Göknur Çifti ele alınıyor. İzleyicileri ekrana kilitleyen olayda canlı yayında DNA sonucunun açıklanması herkesin kanını dondurdu.

BEBEK İSA’NIN DEĞİLMİŞ!

esra erol isa göknur

Canlı yayına katılan İsa karısı Göknur’un 2 yaşındaki bebeklerini de alarak evden kaçtığını ve başka adamların yanına gittiğini söylemişti. Bunun üzerine canlı yayında karısını arayan adam, gerçekleri anlatmaya başlayınca ekran başındaki izleyicilerin de adeta kanı dondu. Daha önce de defalarca evden kaçtığı ortaya çıktı.

Göknur’un bulunup canlı yayına gelmesinin ardından korkunç gerçekler de bir bir gün yüzüne çıkmaya başladı. 2 yaşındaki bebeğe yapılan DNA testi öncesinde kavga çıkarken Göknur, sonuçların açıklanmasının ardından yayını terk etti.

DNA sonucuna göre 2 yaşındaki bebeğin babası eşi İsa çıkmadı. Bir süredir birlikte olduğu sevgilisinden olduğu öğrenildi. İsa canlı yayında kızı sandığı çocuğun kendisinden olmadığını öğrenince büyük şaşkınlık yaşadı.

BİR BEBEĞİNİ DAHA ÇOCUK ESİRGEME KURUMUNA BIRAKMIŞ

Göknur hakkında gelen ihbarlar sonrasında izleyici ekrana kilitlendi. Yıllar önce bir bebek daha dünyaya getirdiği ve bu bebeği de Çocuk Esirgeme Kurumuna verdiği öğrenildi. Ayrıca izleyiciden gelen görüntülerde 2 yaşındaki bebeği ile ilgilenmediği, küçük çocuğun yerlerde sürünmesine rağmen oralı olmadığı görüldü.