ATV ekranlarının sevilen programı Esra Erol’da her gün farklı konular ele alınmaya devam ediyor.

Gözden kaçırmayın

Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar! Kraliçe Elizabeth Öldü Haberlerinin Ardından Şoke Eden Fotoğraf Paylaştılar!

Atv ekranlarında yayınlanan ve sevilerek takip edilen program Esra Erol’da yine skandal bir olayı çözdü. Hem yasak ilişkiler hem de sansasyonel bağlantıların olduğu olayda itiraflar gelmeye devam etti.

Anne Melahat Oruç, engelli durumda bulunan kızı Fatma için kısa süre önce Esra Erol’a başvurdu. Anne, program sırasında kızının Ahmet isimli bir şahısla evlendiğini öğrendi. Olayın şaşkınlığını üzerinden atlayan anneye şok üzerine şok gelmeye devam etti. Bir süre sonra kızının evlendiği adamın aslında bir eşinin daha olduğu, Gülşah ismindeki yine engelli kadından iki tane de çocuğu olduğu ortaya çıktı. Stüdyoda Esra Erol dahil herkesi şoka uğratan olaylar bununla da sınırlı kalmadı.

2 Engeli Kadın Mağdur

Ahmet isimli şahsın kendisini kandırdığını ve sonra 2 çocuklarını olduğunu itiraf eden Gülşah stüdyoya geldi. Ahmet ile dini nikah ile evlendiğini söyleyen Gülşah akıl almaz bir itirafta daha bulundu. Fatma, Ahmet isimli şahıs ile evlendikten sonra yaşadıkları evde Gülşah ve iki çocuğu ile beraber aynı evde yaşamış. Çocuklarının annesi olan Gülşah’ın arada evde kaldığını bazen de çocukları bırakarak başkalarının yanına kaçtığı belirten Ahmet isimli şahış iki engelli kadını mağdur etmesiyle Esra Erol'un tepkisini topladı.

“Ben Hapse Gireceğim Sen Annene Git”

Ahmet’in hem Gülşah ve çocukları ile yaşadıkları ev, Fatma ile düğün yaparak geldikleri ev aynı olunca Ahmet ve iki mağdur kadın 2 çocuk ve Ahmet’in annesi aynı evde yaşamaya başladı. Gülşah, Ahmet’in kendisine ben hapse gireceğim sen annenlleri git dediğini ve iki üç gün sonra Fatma ile düğün yaparak eve geldiğini söyledi. Ahmet’ten şiddet gördüğünü de söyleyen Gülşah, Ahmet’in kendisini ve çocuklarını dilendirdiğini de söyledi

Esra Erol’da Dayanamadı: Patladı

Kan donduran olaylar silsilesi ve anlatılanlardan sonra Esra Erol, Ahmet isimli şansa: “ Sus böyle bir kadını bulduysan koynunuza almayacaksınız. Devlet var devlet” diyerek tepki gösterdi.