Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı! Yeni Sezon Kötü Bir Sürprizle Başlıyor!

ATV'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz yeni sezon hazırlıklarını tamamladı. Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 6 sezona giren başarılı dizide izleyicileri heyecanlı gelişmeler bekliyor.

26 Eylül 2020 - 22:00

ATV'de 5 sezon boyunca yayınlanan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisini 6. sezona bomba gibi bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Yeni sezonun ilk bölümünün fragmanı yayınlandı. Fragman yayınlanır yayınlanmaz yüzbinlerce kişi tarafından izlenirken yeni sezonun ilk ipuçları da geldi.

YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

Çakırbeyli ailesinin hikayesinin anlatıldığı Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yeni sezonda yine birbirinden heyecanlı olaylar olmaya devam ediyor. Geçtiğimiz sezonun son bölümünde masayı kurtaran Çakırbeyli ailesini yeni sezonda yeni düşmanlar bekliyor. Hızır Çakırbeyli'nin yeni düşmanlarının daha önceki düşmanları gibi olmadığı belirtildi. Bu sezonun hikayesinde düşmanlıklar Çakırbeyli ailesinin çevresinde çıkacak.Öte yandan yeni sezonun ilk kötü sürprizi fragmanda yer aldı. Alparslan Çakırbeyli'nin eşi Özlem Çakırbeyli fragmanda yer alan görüntülere göre vuruluyor. Özlem Çakırbeyli'nin ölüp ölmeyeceği ise ilk bölümde cevabını bulacak.

YENİ SEZONA YENİ TRANSFER

Yeni sezona tüm diziler gibi oyuncu transferleri ile başlayan Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da en dikkat edici transfer Pelin Akil oldu. Güzel oyuncu yeni sezonda Hızır Çakırbeyli'nin düşmanlarından birisini canlandıracak.

EŞKİYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ NE ZAMAN YAYINLANACAK?Geçtiğimiz sezon 28 Nisan'da yayınlanan 165. bölüm ile ekranlara sezonluk veda eden Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni bölümünün ne zaman yayınlanacağı ise açıklanmadı. ATV tarafından yapılacak olan açıklamayı dizinin hayranları büyük bir merakla bekliyorlar.

YORUMLAR

  • 0 Yorum