Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Şok Ayrılık! Dizi İzleyicileri Senariste İsyan Etti! Son Bölümde Diziye Kimler Veda Edecek?

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Şok Ayrılık! Dizi İzleyicileri Senariste İsyan Etti! Son Bölümde Diziye Kimler Veda Edecek?
22 Nisan 2020 - 11:36

ATV ekranlarına her hafta Salı günü gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi dün akşam yayınlanan bölümüyle yine izleyicileri ekranlara kilitledi. Dizi hakkında şok bir karar verilerek, koronavirüs önlemleri kapsamında erken sezon finali kararı alındığı açıklanmıştı. Dizi gelecek hafta ekranlara gelecek 165. Bölümü ile birlikte 5. Sezonu tamamlayarak ekranlara veda edecek. Dizi ATV ile yeni sezon için yeni bir anlaşma yaptı. 6. Sezonu şimdiden heyecanla beklenmeye başladı.

Dün akşam herkesi ekranlara kilitleyen yeni bölüm sonunda hayranları büyük bir şok yaşadılar. Haydar şişman isimli usta oyuncunun canlandırmış olduğu Hürşit karakteri izleyici tarafından çok sevilirken, dün akşam yayınlanan bölüm sonunda vurularak diziye veda etti. Sosyal medyada tepkisini dile getiren izleyiciler ise senaristlere yüklendiler.

Yeni Ayrılıklar Yaşanacak Mı?


1966 doğumlu olan Haydar Şişman sanatçı kişiliği ile ön plana çıkıyor. Hem ressam hem de tiyatro oyuncusu olan ünlü isim uzun zamandır dizide Hurşit karakterine hayat veriyor. Bu süreç içerisinde izleyicinin gönlünü kazanan ünlü oyuncunun diziye vedası çok üzdü.

Dizi hayranları Hurşit karakterinin ölümünü anlamsız buldu. Dün akşam yayınlanan bölümde Fahri karakteri de vurulmuştu. Hastaneye kaldırıldığı söylenen Fahri karakterinin diziden çıkıp çıkmayacağı ise merak konusu oldu. Dengelerin değiştiği dizide sezon sonu bölümünde yeni ayrılıkların yaşanması bekleniyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum