Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. Bölüm Nefesleri Kesti!

ATV'nin sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz, 165. bölümü ile sezona veda etti. Seyircilerini hayretler içerisinde bırakan dizi, önümüzdeki sezon kaldığı yerden devam edecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 165. Bölüm Nefesleri Kesti!
29 Nisan 2020 - 13:45

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın 165. bölümü hayranlarını ekrana kilitledi. Sezon finali yayınlanan dizide İlyas, dostunun ihanet ettiğini düşünerek heyecanlı dakikalar yaşattı. Heyecanlı bir şekilde sezona veda eden dizinin hayranları Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz sezon finali izleme linki araştırmaya başladı.


Dizinin son bölümünde arkadaşlarının ihaneti sonrasında masadan gönderilen Hızır, farklı bir yola başvuracaktır. Feyyaz ise daha evvelden başladığı sinsi planını sonca erdirmeye başlamıştır. Buna göre ilk hedef Hızır, daha sonra da Alparslan'ı öldürmek gündeme gelir. Söz konusu plan sonucunda Kasaplar, tertip edilen suikast için Feyyaz'a işin başarılı olduğunu bildirecek ve olaylar farklı bir seyir alacaktır. Haber ile birlikte Feyyaz, uzun süre devam edecek barış anlaşması için masa üyelerini bir araya toplayarak işini bitirmeyi amaçlamaktadır. Fakat, işler farklı bir şekilde ilerler.


İlyas, Behzat'a karşı net bir tavır takınır. Hiç dostu olmadığını düşünen İlyas, güven konusunda iyice düşüncelere dalar. Öte yandan Ömür'ün de olaylardan haberi olduğunu öğrenen İlyas, daha da üzülür. Bununla birlikte Emine de Haşmet ve Tipi'nin Hızır'a ihanet etmelerini içine sindiremez ve evden ayrılır.


Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz son bölüm muhteşem sahneleri ile izleyenlerin nefesini kesti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum