Survivor All Star kadro çalışmalarında son gelişme. O isim resmen reddetti!

Gözden kaçırmayın

TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor! TRT'den Beklenmeyen Final Kararı! Reyting Rekortmeni Dizi Kriz Nedeniyle Bitiyor!

Acun Ilıcalı’nın bu sezonki Survivor yarışmasının All Star konseptinde olacağını açıklamasının ardından yarışacak isimler için çalışmalar tüm hızı ile sürüyor. Bazı isimler kesinleşirken bazı isimler ise hala belirsizliğini koruyor. Survivor hayranlarının ise heyecanlı bekleyişi bir süre daha devam edecek gibi görünüyor.

En İyi Survivor Yarışmacısı

Yıllardır TV8 ekranlarında izleyiciyle buluşan ve artık resmen bir fenomen olarak kabul edilen yarışma, geçen sezon istenilen düzeyde reyting toplayamaması ile beraber bu sezona daha iddialı girme kararı aldı. Bu karar kapsamında çalışmaların yürütüldüğü yarışma için gelecek sezon All Star konsepti ile yarışma düzenlenecek. Bu yarışmanın galibinin ise gelmiş geçmiş en iyi Survivor yarışmacısının seçileceği belirtildi.

Ayşe Yüksel All Star’a Katılma Teklifini Reddetmişti

Bu kadar iddialı açıklamalar ile gündem de olan yarışma All Star için eski yarışmacılarla görüşmeler devam ediyor. Bu kapsamda teklif götürülen önceki sezonların yarışmacılarından biri olan Ayşe Yüksel All Star’a katılma teklifini reddetmişti. Ancak ikinci red kararı çok ilginç bir isimden geldi!

İhanet Olarak Tanımlanan Karar!

Geçtiğimiz sezonda final koltuğunda oturan anca şampiyonluğu son dakika SMS oyları ile İsmail Balaban’a kaptıran isim Yiğit Poyraz, Survivor All Star’a katılmayı reddetti. Yarışmaya katılmama ve Acun Ilıcalıyı reddetme sebebi ise herkesi adeta şoka uğrattı!

All Star’a katılma teklifini ilk reddeden isim olan Ayşe Yüksel, bu kararının arkasında yaşadığı sağlık sorunları olduğunu belirtmişti. Bu kararla All Star teklifini reddeden il isim olan Yüksel’in kararına herkes saygı dumuştu. Ancak All Star’a katılma teklifini reddeden 2. isim olan Yiğit Poyraz’ın bu kararı alma nedeni ise duyanlar tarafından “Adeta ihanet” olarak yorumlandı. Poyrazın All Star teklifini reddetme nedeni ise yeni bir dizi anlaşması. Sosyal medyada büyük tepki çeken eski finalistin kararı bazı kullanıcılar tarafından sert bir dille eleştirildi. “Acun sayesinde ünlü oluyorsunuz, sonra resmen Acunu tanımıyorsunuz” ifadeleri kullanıldı