Duygu A,. isimli bir genç kadın iş insanı olan eski Şahin T.'den ayrıldıktan sonra takıntı haline getirdiği erkek arkadaşını sosyal medya gruplarında ifşa etti.

Gözden kaçırmayın

Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı! Son Dakika! New York Metro İstasyonuna Bombalı Saldırı Düzenlendi ve Rastgele Ateş Açıldı!

2019 yılında birlikte Duygu A. (26) ile birlikte olmaya başlayan Şahin T. (32), aralarında anlaşmazlıklar çıkınca sevgilisiyle ilişkisine nokta koymak istedi fakat kız arkadaşının takıntıları bu ilişkinin bitmesine izin vermedi. Genç kadın, yaptığı intikam planlarıyla eski erkek arkadaşının hayatını kabusa çevirdi.

Eski erkek arkadaşına intikam düzenledi


Eski sevgilisini huzursuz etmek için her türlü yolu deneyen Duygu A. sosyal medya hesaplarından sevgilisine savaş açtı ve Facebook'ta binlerce üye olan bir gruba giriş yaparak eski sevgilisi aleyhine olur olmadık yorumlar yazmaya başladı. Şahin T.'nin ailesinin ve arkadaşlarının da bulunduğu grupta hakkında yazılanları gören genç adam ise hemen savcılığa koştu. Sosyal medyada yayınlanan gönderilerin hem asılsız hem de iftira niteliğinde iddialar olduğunu belirten genç adam eski kız arkadaşının yaptıklarıyla kendisini itibarsızlaştırmaya çalıştığını dosyasına ekledi.

Eski erkek arkadaşına intikam düzenledi-1

Birçok suçtan dava açılması için savcılık kanalına başvuran Şahin T., eski kız arkadaşının hakaretlerine maruz kaldığını söyleyerek, 10 yıldır beslediği köpeğin de dahi olaya dahil olduğunu ve Duygu A.'nın psikopat olduğunu ve köpeğinin kulaklarını kestiğini fotoğraflarla belgeledi.

Eski erkek arkadaşına intikam düzenledi-2

Eski sevgilisi hakkında 'kişilerin huzur ve sükununu bozma', 'hakaret' ve 'iftira' suçlarından dava açılması talebinde bulunan Şahin T.'nin şikayeti üzerine savcılık Duygu A.'ya karşılık bir soruşturma başlattı ve kendisini, eski sevgiliyi ifadeye çağırdı.