Naz Elmas'ın boşanma aşamasında olduğu Erol Özmandıracı kimdir? Erol Özmandıracı nereli? Erol Özmandıracı kaç yaşında? Erol Özmandıracı ne iş yapıyor? Erol Özmandıracı ne mezunu? Erol Özmandıracı serveti ne kadar?

Son olarak Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde dahil olan oyuncu Naz Elmas boşanıyor! Eşi Erol Özmandıracı'dan boşanacak olan Naz Elmas şu sıralar Fox Tv'de yayınlanan Evlilik Hakkında Her Şey dizisine dahil olmuştu. 

Peki Erol Özmandıracı ile Naz Elmas neden boşanıyor? Naz Elmas'ın kocası Erol Özmandıracı kimdir? Erol Özmandıracı nereli? Erol Özmandıracı kaç yaşında? Erol Özmandıracı ne iş yapıyor?

Galatasaray YK üyesi olan Erol Özmandıracı oyuncu Naz Elmas ile evlendikten sonra magazininde bildiği bir isim haline gelmiştir.

Erol Özmandıracı Kimdir?

Erol Özmandıracı spor dünyasında bilenen bir isimdir.

Gözden kaçırmayın

Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama! Masumlar Apartmanı Neden Final Yapıyor? Farah Zeynep Abdullah'a Büyük Suçlama!

Galatasaray Spor Kulübünde Yönetim Kurulu Üyesi olan Erol Özmandıracı 10 Aralık 1967 İstanbul doğumludur.

Erol Özmandıracı ilköğretimi Şişli Terakki Lisesi'nde okumuştur. Orta ve Lise öğrenimini ise İngiltere'de Carmel College'de okuyan Erol Özmandıracı ABD'de Syracuse Üniversitesi'nde ekonomi okumuştur.

Erol Özmandıracı Nissho Iwai Corp. Japan Trade Co. firmasında Kimya ve Metal Dep. Satış Müdür Yardımcılığı yaptı.

Eralteks İthalat ve Dış Ticaret şirketi kurucu ortağı oldu.

Kurucu Partner olduğu Kendo Gayrimenkul Şirketinde Yönetim Kurulu Üyeliğini yapmaktadır.

Bay Gıda Şirketinde Kurucu Partner ve Yönetim Kurulu Üyeliğini sürdürmektedir.

Bay İnşaat'ta Yönetim Kurulu Üyesi'dir.

GSYİAD ve GYODER'e üyedir.

Bir erkek bir kız çocuk babasıdır.

2019 yılında oyuncu Naz Elmas ile evlenmiştir.