Magazin

Erkenci Kuş dizisinin çekildiği yer neresi? Erkenci Kuş dizisi yeni bölümde neler var?

Erkenci Kuş dizisi Salı akşamları izleyiciler tarafından en fazla izlenen ve takip edilen diziler arasına girerek adeta izlenme rekorları kırıyor. Nefes kesen bölümleriyle izleyiciyi ekrana bağlayan Erkenci Kuş dizisi izleyicileri,  Erkenci Kuş dizisinin çekildiği yer neresi? Erkenci Kuş dizisi nerede çekiliyor? Erkenci Kuş dizisi konusu nedir? Erkenci Kuş dizisi oyuncuları kim? sorularının cevaplarını arıyor. Peki, Erkenci Kuş dizisi nerede çekiliyor?  Erkenci Kuş dizisinin çekildiği yer neresi? Erkenci Kuş dizisi konusu nedir? Erkenci Kuş dizisi oyuncuları kim? sorularının cevapları haberimizde…

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ OYUNCU KADROSU

Başrollerinde Can Yaman ve Demet Özdemir’in yer aldığı Erkenci Kuş dizisi salı günleri adeta izleyicileri televizyona bağlıyor.  Gold Film’in yapımcılığında Yapımcı Farut Turgut ve Yönetmen Çağrı Bayrak’ın yönetimindeki Erkenci Kuş dizisi’nin senaristliğini  Aslı Zengin ve Banu Zengin Tak yapıyor.  Erkenci Kuş dizisinin oyuncu kadrosun Leyla rolünde Öznur serçeler, Emre rolünde Birand Tunca, Nihat Bey rolünde Berat Yenilmez ve Mevkıbe rolünde Özlem Tokaslan yer alıyor.  

İLK BÖLÜMDEN İZLENME REKORU KIRMIŞTI

Star televizyonu ekranlarında yayınlanan Erkenci Kuş dizisi daha ilk bölümden reyting listelerine başarılı bir giriş yaparak adından söz ettirmeyi başarmıştı.  İlk bölümden en yüksek izlenme rakamlarını alan Erkenci Kuş dizisi, AB grubu sıralamasında 6.41 izlenme oranı, 20.75 izlenme payı ile sıralamada ikinci olarak iddiasını ortaya koymuştu.  Hikayesi ve başarılı oyuncu kadrosuyla büyük beğeni toplayan dizi ilk bölümüyle izleyiciden tam not almış ve sosyal medyada Sanem (Demet Özdemir) ve Can’ın (Can Yaman) uyumuna hayran kaldıklarını belirten izleyenler Erkenci Kuş’u övgü yağmuruna tutmuştu.

ERKENCİ KUŞ KONUSU NE?

Dizinin başrol oyuncularından Sanem’in, babası Nihat’ın bir bakkal dükkanı bulunuyor. Çocuk yaşlardan itibaren her gün sabah saatlerinde genellikle nefes darlığı çeken babasının yerine bakkalı açan Sanem, ablası Lale’nin zıttında doğal, neşeli ve yaşam dolu bir genç kız olarak izleyicinin karşısına çıkıyor. Bu haliyle izleyicinin ilgisini çeken Sanem, ablasının çalıştığı kadın dergisi Kontes’te eleman arandığını duyunca iş başvurusu yapıyor ve dizide macera da bundan sonra başlıyor.  Sanem işlerin sıkıntıya girdiği bir zamanda dergide çalışmaya başladıktan sonra bir anda kendisini hiç tahmin edemediği olaylar zinciri içinde buluyor. Başrol oyuncularından Can Yaman’ın hayat verdiği Derginin patronun oğlu olan Can Divit ile  arasında beklemediği şekilde başlayan yakınlaşma olayların gidişatını şekillendiriyor. Son derece dikkat çeken ve  macerasever bir kişiliğe sahip olan Can,  metropol yaşamındaki küçük hesaplardan uzak doğayı seven sportmen bir genç olarak görülüyor. Bundan dolayıda Sanem’le arasında özel bir bağın kuruluyor.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR?

Herkesi ekrana bağlayan Erkenci Kuş dizisinin dikkat çeken oyuncularının yanı sıra nered çekildiği de merak konusu olmuş durumda. Genel olarak Erkenci Kuş dizisi İstanbul’da çekiliyor.  Dizide reklam ajansı sahnelerinin çekildiği binanın  ise Tuzla’da olduğu dile getirilse de tam oalrak nerede çekildiği bilinmiyor. Ayrıca dizide geçen bir çok mahalle ve sokak sahnerli de bir çok dizinin çekildiği Beykoz Kundura Fabrikası’nda çekildiği biliniyor.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ HANGİ KANALDA, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA?

Çağrı Bayrak’ın yönetmenliğini , Aslı Zengin ve Banu Zengin’in senaryosunu üstlendiği Erkenci Kuş her Salı saat 20:00’de Star Tv’de ekrana geliyor.

ERKENCİ KUŞ DİZİSİ YENİ BÖLÜMDE NELER VAR?

Erkenci Kuş dizisinin 47. bölümünde Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can’la yaşadığı yakınlaşmadan tedirginlik duyan Sanem, onun aniden ortadan kaybolmasıyla endişeye kapılır. Oysa ki Can önemli bir sorunu ortadan kaldırmak için uğraşmaktadır. Sorunun ortadan kalkmasıyla çok sevinen Sanem, Can’la beraber yeni tanıtım projesi için çalışırken, Can’ın kendisi için ne kadar büyük bir fedakarlık yaptığının farkına varır. Artık problem çözme sırası Sanem’dedir. Sanem, Can’a hayatında çok değer verdiği bir şeyi geri verir. Can ise bu hediyeyi tek şartla kabul eder ve Sanem’e bir teklifte bulunur. Sanem’in teklifi kabul etmesiyle çok mutlu olan ikiliyi, hayatlarını değiştirecek, herkesi şoke eden bir olay beklemektedir. Erkenci Kuş dizisi 47. bölümünün 2. fragmanındaki Sanem ve Can’ın samimi yakınlaşması izleyicinin nefesini kesecek gibi duruyor.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı