Medya

Erkenci Kuş Dizisi Nerede Çekiliyor? İşte Erkenci Kuş Dizisinin Konusu ve Oyuncuları

Erkenci Kuş dizisi Start TV de her Cumartesi akşamın saat tam 20.00 de ekranlara geliyor. Erkenci Kuş Dizisinin yapımcılığını Farut Turgut üstlenirken dizinin yönetmen koltuğunda Çağrı Bayrak yer alıyor. 

Erkenci Kuş Dizisi Hangi Semtte Çekiliyor?

Erkenci Kuş dizisinin çekildiği yer genellikle İstanbul’un çeşitli yerlerinde çekiliyor. Dizinin kapalı alan çekimleri ve bazı sokak sahneleri ise Beykoz Kundura Fabrikasının olduğu yerde yapılıyor. 

Erkenci Kuş Dizisinin Oyuncuları Kimler?

Erkenci Kuş dizisinin oyuncuları Can rolünde Can Yaman, Sanem rolünde Demet Özdemir, Leyla rolünde Öznur serçeler, Emre rolünde Birand Tunca, Nihat Bey rolünde Berat Yenilmez ve Mevkıbe rolünde Özlem Tokaslan yer alıyor. 

Erkenci Kuş Dizisinin Konusu Nedir?

Erkenci Kuş dizisinin konusu Nihat bey kızları Sanem ve Leyla ile birlikte kendi halinde bir hayat sürmektedir. Abla Leyla Kontes adı verilen bir moda dergisinde çalışır. Dizinin haşarı kızı Sanem ise babası hasta olduğu için babasının işlettiği bakkalın sorumluluğunu almıştır ve her sabah erkenden bakkalı açarak para kazanmaya çalışır. Sanem bir gün ablasının çalıştığı derginin bir eleman aradığını görür ve buraya iş başvurusu yapar iş başvurusu kabul edilen Sanem dergide çalışmaya başlar.

Dergi sahibinin Can ve Emre adında iki oğlu vardır. Leyla ve Sanem’de çok farklı ve zengin hayatları olan bu iki çocuk bir anda kızlara yakınlaşmaya başlar. Özellikle Can ile Sanem arasında yeni bir aşk doğacaktır. İlk başta birbirlerine soğuk olsalar da bu aşk ateşi ikisini de saracaktır.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı